Wykorzystaj swój czas, bo nie wiesz, ile go jeszcze masz!

Dobrze wykorzystaj swój czas. Czas trzeba szanować i nie można go marnować! 

Nie raz niby działamy i rozwijamy się każdego dnia, ale nie ma jakiś efektów. Musisz dobrze zarządzać sobą w czasie! Nie ma lekko w osiąganiu sukcesu, więc zabierz się do działania! Masz pomysł na siebie i dobrze działasz? 

Co dla mnie oznacza: wykorzystuj swój czas? 

Jak Ty wykorzystujesz swój czas? Dlaczego tak często go marnujemy? Co sprawia, że raz masz wyniki, a raz robisz i nie ma z tego nic? To jest bardzo ciekawy temat, jak pracuje nasz umysł. Jak to jest, że raz jest dobrze, a raz gorzej i nie ma tych efektów? Po prostu tak działa nasz umysł, że raz się chce i mamy efekty, a raz nie. Zależy to od naszej motywacji i naszych chęci do działania. Im więcej działamy, tym lepiej według mnie! Wtedy wchodzimy w stan flow i działamy bez zastanawiania się czy się nam chce, czy nie. Działamy i nie liczymy minut… Chyba do tego trzeba dążyć. Właśnie do tego stanu, ale to bardzo ciężkie. U mnie bardzo rzadko się odpala, więc trzeba działać bez tego stanu. Ale dlaczego jest to ważne odnosząc się do czasu? 

Bo nie będziesz miał często stanu flow. Nie będzie Ci się chciało czy nie będzie motywacji, ale będziesz musiał działać. Mimo tych przeciwności! I w tym jest Twoja siła! Wykorzystaj swój czas najlepiej jak potrafisz i nie czekaj na to, że przyjdzie ten idealny czas. Nie licz na to, że przyjdą lepsze dni. Takich jest niewiele. Wiem, jak ja często odpuszczam, bo trzeba w pewnym momencie, gdy nie ma się motywacji, ale nie dawaj się wymówkom, bo to najgorsze, co możesz zrobić! Ciężka praca nad planem i nad sobą to oczywiste, ale co jeszcze? Praca nad tym, aby być efektywnym to podstawa. To też bardzo ważne, ale żeby mieć efekty, to trzeba mieć łeb jak dzwon. Nie poddawać się i nie przejmować porażkami, które będą! Nie możemy się poddać. Ja cały czas nad sobą pracuje, a Ty? I wiesz, jakie to trudne? 

Wykorzystaj swój czas, bo nie wiesz, ile go masz. Bo nie wiesz, ile Ci zostało na tym świecie? Nie wiesz, ile masz czasu na osiągniecie sukcesu. Może warto zacząć działać, jakbyś miał kilka lat życia? Robić wszystko, aby osiągnąć szczyt marzeń? Aby Twoje marzenia się urzeczywistniły? Aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś? Wtedy znajdujesz szczyt swojego życia. Osiągasz wiele… Czytasz… Rozwijasz się… Masz jakiś cel. Chcesz wykorzystać swoje życie. Jak Ty je wykorzystasz? Może warto jest mieć cel z datą jego realizacji? Mieć ten termin? Może to jest ważne, aby nie przesuwać terminu, tylko działać, jakby był on ostateczny? To jest według mnie dobre podejście do wykorzystania swojego czasu? Może tak masz wykorzystać swój czas? Może nad tym polega osiąganie celu, aby wykorzystać czas dobrze? Żeby działać, jakby to była ostatnia rzecz w Twoim życiu? Kurcze, sam się nad tym teraz zastanawiam. Dobre to! 🙂 

Jakie Ty masz cele? Jak ogarniasz swój czas? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Wykorzystaj swój czas! Wykorzystaj swoje możliwości! Pokaż, że kochasz życie i chcesz je wykorzystać na maksa! Jak Ty je ogarniesz? Co robisz najlepiej jak potrafisz? W czym chcesz się rozwijać? W czym chcesz być świetny? Jak chcesz osiągnąć cele? Zastanów się nad tym, kim chcesz być i co masz do zaoferowania swojej niszy… Dawaj z siebie wszystko i pokaż swoją siłę! Pokaż swoim działaniem, że osiągniesz ogrom rzeczy w swoim życiu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dasz z siebie sto procent?

Scroll to top