Wycisnąć z Twittera maksymalnie dużo, czyli co warto robić?

Wycisnąć z Twittera jak najwięcej. Ale jak?

Zastanawiałeś się nad tym, co zrobić, aby Twój profil na Twitterze był naprawdę dobry? Masz jakiś na siebie pomysł? Wiesz do czego dążysz i jakie chcesz mieć wyniki? Czy to ciężka praca? Na pewno, ale nie ma co się poddawać! Poradzisz sobie!

Ile możesz wycisnąć z Twittera?

Zastanów się, co chcesz zmienić w swojej niszy, dzięki pracy nad nią i nad sobą…

 • Buduj relację. Rób to od samego początku. Nie zastanawiaj się, tylko działaj każdego dnia, aby ta relacja była jak najlepsza. Buduj z każdym obserwującym relację i spróbuj zagadać lub coś takiego. Dodaj do ulubionych i pisz prywatne wiadomości. Ta relacja ma być po prostu jak najlepsza za swoimi obserwującymi. Tworzenie skutecznej relacji jest ważne w mediach społecznościowych. Musisz uważać na to ,aby budować ją codziennie poprzez wiele ciekawych wpisów i opinii. Nie będzie Ci lekko, ale trzeba mieć jakąś strategię na działanie. Bez działania nie ma nic! Postaraj się budować odpowiednią relację z ludźmi i dzięki temu zyskaj w przyszłości.
 • Zbuduj sobie rozpoznawalność. Rób wszystko, aby ludzie zaczęli Cię rozpoznawać jako eksperta lub inną osobę, którą chcesz być. Wymaga to pracy, ale warto to robić i cieszyć się z każdego nowego obserwującego. Nie ma się co poddawać, tylko trzeba zapier… Chyba wiesz… Bez działanie nie ma nic. Nie rozwijasz się i nie masz efektów. Dlatego działanie jest takie ważne i trzeba robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele!
 • Dawaj wartościowe treści. Bez tego nie będzie obserwujących. Musisz pokazywać jak najlepsze treści i się nimi dzielić na Twitterze. Musisz po prostu zabijać ludzi contentem! Jasne? To do dzieła! Nie ma nic fajniejszego niż ciekawe treści. Trzeba się postarać, aby było ich jak najwięcej! Zastanów się, jakie Ty treści możesz stworzyć i jaką wiedzą się dzielić. Zrób sobie burzę mózgów i zastanów się, co chcesz przekazać swoim profilem?  Co jeszcze można wycisnąć z Twittera?
 • Inspiruj innych. To ciekawy sposób na to, aby ludzie do Ciebie lgnęli! Musisz ich czymś zainspirować, aby każdego dnia mieć coraz większa grupę do której piszesz. Nie możesz się poddać po kilku miesiącach. Dawaj czadu i inspiruj ludzi jak najczęściej i miej z tego FUN! Dawanie przykładu jest super. Jeszcze lepiej jest działać i budować markę eksperta. Musisz dawać dużo, aby wiele otrzymać. A to nie jest łatwe, bo wiele ludzi nie docenia tego, co im dajesz!
 • Obserwuj ludzi z branży. Co robi konkurencja? Jak się rozwija? Co ma do przekazania? Jak możesz zachęcić ludzi do siebie? Jak mogą wybrać Ciebie, a nie konkurencję?
 • Używaj hashtagów, aby zwiększać zasięg to warto ich używać i się tego nie bać. Trzeba się tego nauczyć i z tego korzystać jak najczęściej. Dobre hashtagi często zwiększają popularność Twoją i Twojego profilu na Twitterze. Próbuj różnych rzeczy i nie przestawaj testować swoich treści na profilu.

Jak wycisnąć z Twittera jeszcze więcej?

1 Comment

 1. Marketer Internetowy10 sierpnia 2016

  Co byś dodał?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top