Ruch z Twittera, co warto o nim wiedzieć i jak wykorzystywać?

Ruch z Twittera? Jak zrobić, aby mieć z tej strony jak najwięcej ruchu?

Oto kilka przykładów co robić, aby ruch był jak największy i dawał Ci zyski! Masz pomysł na swój profil w tym portalu? Co możesz zyskać, dzięki pracy nad tym profilem? Zastanów się i zacznij działać! Jak możesz zwiększyć swoje zasięgi? Jak ogarniasz świadomość swojej marki na Twitterze? Jak utrzymasz uwagę i zaangażujesz do działania ludzi?

Jak mieć ruch z Twittera?

Masz pomysł na to, jaki mieć ruch z tego portalu? Czy to ciężka praca? Na pewno warto mieć cel i wiedzieć, do czego dążysz. Co chcesz osiągnąć przy pomocy Twittera? Chcesz budować markę? Ruch? Społeczność? Co chcesz ogarnąć przy pomocy tego portalu? Stwórz dobry profil ze zdjęciem lub logo. Musisz się jakoś wyróżnić! Działanie bez celu nie ma sensu! Jakich strategii możesz uczyć, aby osiągnąć cele?

Dodaj przycisk do podzielenia się wpisem na Twitterze.

Warto go dodać, żeby ludzie klikali i dzielili się na swoim profilu tekstami, które piszesz na blogu. Wiele osób tego nie robi, a warto mieć coś takiego. Zwykły przycisk na udostępnienie może zrobić cuda! Jak Ty rozwijasz swojego Twittera?

Dziel się innymi treściami.

Nie musisz pokazywać tylko swoje treści, ale i innych osób. Warto wspierać także inne strony a przy okazji dodawać swoje opinie i spostrzeżenia. Nie musisz tylko promować siebie. Czasem warto promować i inne strony. Ja rzadko to stosuję, ale może u Ciebie to zadziała? Sprawdź, inaczej się nie dowiesz! Co wartościowego możesz dać innym?

Najlepsi!

Odpowiadaj na ich pytania i pisz z nimi na Twitterze. Do tego sam wymyślaj tematy rozmów i bądź aktywny. Buduj po prostu swój brand i nie bój się rozmawiać z najlepszymi. To też są ludzie… Warto obserwować tych najlepszych i uczyć się od nich. Zobacz, co robią dobrze, a co źle?

Pisz ciekawe nagłówki.

Na Twitterze to też ważna rzecz, aby przyciągać uwagę. Warto pisać jak najlepiej potrafisz każdy nagłówek. Poducz się trochę taktyk copywritingowych i wykorzystuj wiedzę w praktyce. Naprawdę to pomaga! Dobry nagłówek, który przyciąga naprawdę, robi sporą robotę. Warto stosować ciekawe i przyciągające nagłówki.

Promuj swojego Twittera.

Wystarczy dodać widżet na stronie i pokazać, że jesteś na Twitterze. Wtedy ludzie z ciekawości będą klikać na profil, aby zobaczyć, co tam będziesz pisać. To prosty sposób! Wykorzystaj go!

Prowokuj.

Czasem napisz coś prowokującego, a ludzie będą Cię chcieli udusić. Nie chodzi jednak o to, aby kłócić się z innymi. To ma być przemyślana strategia. Zobacz, jak to działa u Ciebie.

Hashtagi.

Używaj ich i rób to mądrze. Dobre hashtagi zwiększają zasięgi i masz lepsze statystyki. Warto ich używać i się tego nauczyć. Więcej nauczysz się poprzez praktykę niż suchą teorię. Stosuj odpowiednie hashtagi, które powiązane z tematyką Twojej działalności i pomogą Ci dotrzeć do szerszej publiczności.

Nie spamuj.

To chyba najgorsze co możesz zrobić. Nigdy tego nie rób i nawet o tym nie myśl. To nie ma sensu i zamiast ruchu z Twitter będziesz mieć gówno.!

Dodawaj ciekawe zdjęcia.

Rób wszystko, aby Twoje treści były jak najlepsze i najciekawsze. Dziel się wiedzą, doświadczeniem z innymi!

Pisz często i buduj społeczność.

Nie ma nic lepszego niż społeczność wokół Ciebie i Twojego biznesu. Pisz często i działaj na Twitterze jak najwięcej. To naprawdę ciekawy sposób na budowanie ludzi wokół Ciebie. Pisz i pisz i pisz, aż do efektów, które sobie ustaliłeś. Udzielaj się w dyskusjach i dawaj z siebie MAX!

Pisz interesująco.

Nie dodawaj byle gówna. To, co piszesz, ma być wartościowe! Oczywiście nikt nie każe Ci tylko pisać i nie odpowiadać. Czasem warto pisać o byle czym. To Twój profil i warto go tworzyć, jak najlepiej potrafisz.

Odpowiednia nazwa profilu.

Naprawdę warto zastanowić się nad dobrą nazwą, a nie byle jaką. Po prostu wymyśl coś chwytliwego i łatwego do zapamiętania. Może być to nazwa firmy lub pseudonim czy imię i nazwisko. Opcji jest bardzo wiele. Pomyśl i działaj! Twój profil ma być atrakcyjny i przyciągać uwagę. Jak inni mogą Cię znaleźć na Twitter?

Jak Ty robisz ruch z Twittera? Doskonalisz działanie na tej platformie? Budujesz zaangażowanie? Co pomoże Ci osiągnąć sukces? Zbudujesz coś ciekawego na tej stronie?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty wykorzystujesz Twittera?

Scroll to top