Ruch z Twittera, co warto o nim wiedzieć i jak wykorzystywać?

Ruch z Twittera? Jak zrobić, aby mieć z tej strony jak najwięcej ruchu?

Oto kilka przykładów co robić, aby ruch był jak największy i dawał Ci zyski! Masz pomysł na swój profil w tym portalu? Co możesz zyskać, dzięki pracy nad tym profilem? Zastanów się i zacznij działać!

Jak mieć ruch z twittera?

Masz pomysł na to, jaki mieć ruch z tego portalu? Czy to ciężka praca?

Dodaj przycisk do podzielenia się wpisem na Twitterze.

Warto go dodać, żeby ludzie klikali i dzielili się na swoim profilu tekstami, które piszesz na blogu. Wiele osób tego nie robi, a warto mieć coś takiego. Zwykły przycisk na udostępnienie może zrobić cuda! Jak Ty rozwijasz swojego Twittera?

Dziel się innymi treściami.

Nie musisz pokazywać tylko swoje treści, ale i innych osób. Warto wspierać także inne strony a przy okazji dodawać swoje opinie i spostrzeżenia. Nie musisz tylko promować siebie. Czasem warto promować i inne strony. Ja rzadko to stosuję, ale może u Ciebie to zadziała? Sprawdź, inaczej się nie dowiesz!

Śledź najlepszych.

Odpowiadaj na ich pytania i pisz z nimi na Twitterze. Do tego sam wymyślaj tematy rozmów i bądź aktywny. Buduj po prostu swój brand i nie bój się rozmawiać z najlepszymi. To też są ludzie… Warto obserwować tych najlepszych i uczyć się od nich. Zobacz, co robią dobrze, a co źle?

Pisz ciekawe nagłówki.

Na Twitterze to też ważna rzecz, aby przyciągać uwagę. Warto pisać jak najlepiej potrafisz każdy nagłówek. Poducz się trochę taktyk copywritingowych i wykorzystuj wiedzę w praktyce. Naprawdę to pomaga! Dobry nagłówek, który przyciąga naprawdę robi sporą robotę. Warto stosować ciekawe i przyciągające nagłówki.

Promuj swojego Twittera.

Wystarczy dodać widżet na stronie i pokazać, że jesteś na Twitterze. Wtedy ludzie z ciekawości będą klikać na profil, aby zobaczyć, co tam będziesz pisać. To prosty sposób! Wykorzystaj go!

Prowokuj.

Czasem napisz coś prowokującego, a ludzie będą Cię chcieli udusić. Nie chodzi jednak o to, aby kłócić się z innymi. To ma być przemyślana strategia. Zobacz jak to działa u Ciebie.

Hashtagi.

Używaj ich i rób to mądrze. Dobre hashtagi zwiększają zasięgi i masz lepsze statystyki. Warto ich używać i się tego nauczyć. Więcej nauczysz się poprzez praktykę niż suchą teorię.

Nie spamuj.

To chyba najgorsze co możesz zrobić. Nigdy tego nie rób i nawet o tym nie myśl. To nie ma sensu i zamiast ruchu z Twitter będziesz mieć gówno.!

Dodawaj ciekawe zdjęcia.

Rób wszystko, aby Twoje treści były jak najlepsze i najciekawsze. Dziel się wiedzą, doświadczeniem z innymi!

Pisz często i buduj społeczność.

Nie ma nic lepszego niż społeczność wokół Ciebie i Twojego biznesu. Pisz często i działaj na Twitterze jak najwięcej. To naprawdę ciekawy sposób na budowanie ludzi wokół Ciebie. Pisz i pisz i pisz, aż do efektów, które sobie ustaliłeś.

Pisz interesująco.

Nie dodawaj byle gówna. To co piszesz ma być wartościowe! Oczywiście nikt nie każe Ci tylko pisać i nie odpowiadać. Czasem warto pisać o byle czym. To Twój profil i warto go tworzyć jak najlepiej potrafisz.

Odpowiednia nazwa profilu.

Naprawdę warto zastanowić się nad dobrą nazwą, a nie byle jaką. Po prostu wymyśl coś chwytliwego i łatwego do zapamiętania. Może być to nazwa firmy lub pseudonim czy imię i nazwisko. Opcji jest bardzo wiele. Pomyśl i działaj!

Jak Ty robisz ruch z Twittera?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy1 czerwca 2016

    Jak Ty wykorzystujesz Twittera?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top