Czym się inspirujesz? Co napędza Cię do działania?

Czym się inspirujesz w życiu i w karierze zawodowej? Co napędza Cię do działania? Co daje Ci siłę i motywację?

Co dla Ciebie jest ważne w życiu? Co sprawia, że chce Ci się działać mimo przeciwności? Jakie chcesz mieć wyniki? Czy tak łatwo jest osiągać cel? Na pewno nie, ale nie możesz się poddawać!

Czym się inspirujesz w swoim życiu? Co napędza Cię do działania?

Masz na siebie jakiś pomysł? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne? Jakie masz w życiu cele i co może Cię inspirować?

Inne osoby.

Kto w Twoim życiu Cię inspiruje? Czy inspiracja innymi coś daje? Nie mówię tutaj o kopiowaniu czy naśladowaniu, ale o inspiracji. O motywowaniu się efektami innych ludzi. Przecież możesz się inspirować i być dalej sobą. Jak inspirują Cię inni? Czemu inspirujesz się innymi? Co Ci to daje? Mnie na pewno motywację i chęć do działania, a jak jest u Ciebie? Pamiętaj, tylko aby za bardzo się nie porównywać, bo nie ma identycznych sytuacji. Ty możesz być lepszy w innych rzeczach niż osoby, które Cię inspirują. I na odwrót. Więc miej to na uwadze. Kto dla Ciebie może być taką inspiracją? Co dzięki odpowiednim ludziom możesz zmienić w swoim życiu? Zastanów się, jakie osoby mogą być kluczowe w Twoim rozwoju? Co możesz zyskać, dzięki odpowiednim wpływom innych osób? Na pewno będzie ciężko, ale sobie poradzisz! Tylko nie możesz się poddawać w swoich działaniach. Czeka Cię sporo pracy, ale co poradzisz? Czym się inspirujesz w swoim życiu? Co daje Ci energię do działania?

Efekty i rezultaty działań.

Tym też można się inspirować i dawać sobie siłę i motywację do działania i posiadania rezultatów. Jeden rezultat napędza kolejny i tak dalej. Wszystko wymaga pracy, bo sama inspiracja nie wystarczy! A wiele osób myśli, że jak się czymś jara to sukces przyjdzie sam! HAH…! Serio!? Nie ma nic za darmo! Musisz działać, aby mieć wyniki, bo sama inspiracja nie pomoże. Tyle! Bo jak się czymś jarasz, to trzeba z tym pracować i się nie poddawać! Trzeba nad sobą pracować i nad swoim życiem. Samo się nie wykona. Musisz się postarać, aby mieć efekty w życiu. Postaraj się być najlepszy w tym co robisz i dawaj ludziom wartość! Tylko poprzez pracę coś osiągniesz i będziesz mieć efekty. Zastanów się nad tym, kim chcesz być i działaj! Może i  wymaga to dużo pracy, ale co poradzisz? Natchnij się swoimi rezultatami i dzięki temu pracuj jeszcze wydajniej! Mnie bardzo motywują swoje wyniki, chociaż nie zawsze są duże. Trzeba odpowiednich działań, aby osiągnąć cele, ale Ty się nie poddasz, co nie?

Wydarzenia w swoim życiu.

Czasem są jakieś wydarzenia, które prowadzą Cię do inspiracji. Same sukcesy bardzo inspirują i dają ogrom motywacji. Ja przynajmniej tak mam, że gdy coś działa dobrze i widać efekty, to mnie to inspiruje i napędza do działania. Jak jest u Ciebie? Czy to Cię inspiruję? Daje Ci siłę do działania? Robisz wszystko, aby osiągnąć swoje marzenia? Czy jednak sobie odpuszczasz? Wiele osób odpuszcza, ale to nic… każdy może wstać i rozwinąć się w swoich dziedzinach. Chociaż to wymagające! Nic nie przyjdzie samo! A Ty nadal czekasz na ten idealny moment? Nie ma sensu! Trzeba rozwijać się z tym, co się ma. Masz w sobie dużo, ale nie możesz kombinować, tylko działaj każdego dnia. Miej na uwadze, że nic samo nie przyjdzie! Nie możesz tylko rozmyślać, trzeba też działać. Pokazać swoja wartość w niszy i pokazać, że masz najlepsze rozwiązania. A to już wymaga pracy nad sobą! Więc nie ma lekko. Na co liczysz? Na co czekasz? Co chcesz zmienić w swojej pracy, aby mieć jeszcze lepsze wyniki?

Zainteresowania!

Co to oznacza dla mnie? Moja pasja do marketingu mnie inspiruje i daje mi siłę do działania! Jak jest u Ciebie? Czy Twoja pasja też Cię interesuje? Masz taki temat, który napędza Cię do działania? Na pewno, więc warto i nim się inspirować…! Warto mieć pasję w swoim życiu i rozwijać się mimo przeciwności. Jednak dużo z nas szuka tych pasji. Nie każdy je ma od dzieciństwa. Ja zawsze chciałem coś swojego i do tego dążę, ale pasja do marketingu pojawiła się niedawno. Więc nie martw się, tylko próbuj różnych rzeczy i rób jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. Sprawdzaj, jakie tematy Ci pasują i próbuj, aż znajdziesz interesujący Cię temat. Nic nie pokaże się nagle!

Co Ciebie jeszcze inspiruje i daje motywację? Jakie rzeczy powodują, że masz siłę do działania i efekty? Co robisz, aby być najlepszym i inspirować się codziennie swoimi efektami? Czym się inspirujesz?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Czym się inspirujesz?

Scroll to top