Wybrałeś dobrą niszę? Czy szukasz i nie wiesz, co dalej?

Czy wybrałeś dobrą niszę? Czy działasz w temacie, który sprawia, że masz efekty?

Wybór niszy nie jest łatwy… Wiele z nas nie wie, gdzie chce działać. Ale to nic. W końcu znajdziesz niszę, która Cię interesuje. Ale trzeba szukać, a nie liczyć na to, że temat Cię znajdzie sam. 

Czy wybrałeś dobrą niszę, która Cię interesuje? 

Czy działasz w temacie, który Cię jara? Szukasz możliwości w danym temacie? Wiesz, w czym czujesz się dobry? Co chciałbyś zmienić w życiu swoich klientów? Co chcesz zmienić w danej niszy? Masz pomysł na siebie? Jeśli tak, to super, jeśli nie, to czeka Cię jeszcze szukanie odpowiedniej niszy. Ale wszystko jest przed Tobą! Nie martw się, jeśli nie masz pasji. Trzeba szukać tematów, które Cię interesują. Sprawdzać, w  czym czujesz się dobrze. Na pewno nie będzie lekko, ale trzeba działać, by osiągnąć swoje marzenia. 

Często piszę, aby wybrać niszę, która Cię interesuje, aby łatwiej Ci było tworzyć bloga i odpowiednie produkty. Nic nie przyjdzie samo, więc trzeba się starać! A nie mówić, że nie masz pasji. Każdy je ma według nie. Każdy się czymś interesuję i chyba większość tematów można zmonetyzować. Więc trzeba szukać. 

A co do niszy, trzeba działać każdego dnia w danym temacie. Trzeba budować swoją markę i codziennie dążyć do osiągnięcia celów. Nie będzie Ci lekko na początku, ale trzeba się wypromować w danej niszy. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w danym temacie. Co powoduje, że chce Ci się działać w danej niszy? Dlaczego wybrałeś akurat taki temat? Czy wybrałeś niszę, w której możesz się rozwijać? Jest naprawdę wiele możliwości w tych czasach i można być specjalistą w różnych tematach. Więc trzeba szukać tej idealnej niszy… choć to nie jest łatwe!  Nikt nie powiedział, że musisz znaleźć niszę w kilka dni. To czasem wymaga miesięcy próbowania różnych tematów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, więc nie poddawaj się za szybko. 

Jak szukać niszy? Masz inne blogi, strony, newslettery, kursy, szkolenia i tak dalej… Możesz sprawdzić, co jest dla Ciebie łatwe do nauki. Tak się szuka ten ulubionej niszy, więc masz możliwości. Zastanów się tylko, co jest dla Ciebie ważne w życiu i co możesz zrobić, aby osiągnąć pierwsze sukcesy. Nie będzie na pewno lekko działać, ale nie ma co się przejmować… Trzeba każdego dnia się rozwijać w danym temacie. I ciągle się dokształcać, aby być coraz lepszym. To wymaga dużo czasu i pracy, ale taka jest droga do celu. Trzeba cisnąć każdego dnia i nie poddawać się mimo przeciwności. A będzie ich naprawdę wiele! 

Czy masz pomysł na siebie? Wiesz, do czego dążysz? Więc trzeba zabrać się za działanie i robić swoje. Nic samo nie przyjdzie. Bez pracy nie ma żadnych efektów. Bez zmian w sobie nie ma efektów. Bo wiele w sobie trzeba zmienić, jak nastawienie czy myślenie, aby osiągnąć cel. I nie ma tak, że jesteś idealny. Trzeba każdego dnia działać i rozwijać się, jak specjalista w danym temacie. Dużo rzeczy blokuje nasze myślenie i nastawienie. I to trzeba w sobie zmieniać. Zastanów się, co dla Ciebie jest ważne? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaka nisza Ciebie interesuje?
Mnie emarketing i sprzedaż!

Scroll to top