Co to są rezultaty dla Ciebie? Chcesz się wybić w swojej niszy?

Co to są rezultaty dla Ciebie? Co oznacza osiąganie swoich celów? 

Nikt nie ma takich samych celów jak Ty. Każdy ma inne i ma inne marzenia i chce innych wyników w swoim życiu. Co Ty chcesz osiągnąć? Jakie Ty chcesz mieć efekty w sowim życiu? 

Co to są rezultaty i co one oznaczają dla mnie? Co dla Ciebie? 

Każdy ma cele w swoim życiu. Każdy chce się wykazać w swoim temacie. Ale czy każdemu chce się działać? No właśnie nie każdemu! I to jest problem wielu ludzi, że mają cele, ale nic poza tym nie robią! To jest problem wielu ludzi, więc nie możesz popełniać tego błędu. Trzeba działać! Robić wszystko, aby mieć wyniki w swoim życiu. Aby każdego dnia się rozwijać, mimo przeciwności. Nie będzie to łatwe zadanie, bo osiąganie celów nie należy do najprostszych. Więc zastanów się nad swoimi celami i zacznij się w nich rozwijać. Zacznij budować odpowiednią komunikację ze sobą. Sprawdzaj, co działa u Ciebie i rozwijaj swoje możliwości. Czeka Cię dużo pracy, ale co poradzisz? Trzeba się rozwijać każdego dnia, aby być coraz lepszym w tym, co robisz. Jak chcesz być blogerem, to trzeba blogować regularnie. Jak chcesz być sprzedawcą, to musisz sprzedawać i tak dalej… 

Więc zastanów się, czy robisz wszystko, aby osiągnąć cel? Czy dajesz z siebie bardzo dużo? Czeka Cię sporo pracy,m jeśli chcesz osiągnąć sukces, ale nie możesz się poddawać. Trzeba cisnąć do efektu i rozwijać siebie, jako specjalistę w danym temacie. Na pewno wymaga to ogromu pracy, ale nic nie przychodzi samo! Na wiele rzeczy trzeba sobie zapracować. Na wiele rzeczy nie możesz sobie pozwolić na początku, bo nie ma wiedzy, doświadczenia i funduszy, ale z czasem ogarniesz wszystko. Ale trzeba pracować nad niszą! A nie czekać,aż wszystko samo się zrobi. Wiele osób myśli, że ustalenie celu wystarczy, aby osiągnąć pierwsze efekty. A nie ma w tym działania! I to jest problem wielu osób. Chyba każdy na początku myśli, że wszystko spłynie samo, bo sobie myślimy o sukcesie i on sam do nas przywędruje. A tak łatwo nie jest, inaczej by każdy osiągał sukcesy! Więc co to są rezultaty dla Ciebie? Popularny blog? Dobra sprzedaż? Odpowiednie saldo na koncie bankowym? Dla każdego sukces to coś innego, więc na początku warto to sobie ustalić jakie Ty masz cele na najbliższy czas? Do jakich efektów dążysz? Masz w tych czasach wiele możliwości, więc nie poddawaj się za szybko, tylko działaj każdego dnia. Aż do pierwszych wyników, które bardzo motywują! I potem działo się z coraz większą pewnością siebie. 

Masz pomysł na swoje działanie? Wiesz, do czego dążysz każdego dnia? Masz jakiś pomysł na siebie i na swoją markę w Internecie? A działasz? Czy ciągle kombinujesz i wymagasz mało od siebie i dużo od innych? Samo nic nie przyjdzie. To Ty masz działać i rozwijać siebie, jako eksperta a nie kombinować, aby szukać łatwiejszych sposobów na działanie w sieci. Na wszystko trzeba sobie zapracować. Więc na co czekasz? Na co liczysz? Licz na siebie? Licz na to ,aby się rozwijać każdego dnia, mimo przeciwności. Czeka Cię sporo pracy, ale to nic. Ogarniesz w końcu i będziesz miał założone efekty. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty w najbliższym czasie chcesz osiągnąć?

Scroll to top