Ważna jest Twoja aktywność! Dlaczego wybrałeś Internet?

Ważna jest Twoja aktywność w Internecie. Warto być tam, gdzie chcesz! 

Działanie online nie jest zawsze łatwe i nie każdy ma dużo czasu, aby działać w Internecie. Wtedy musisz kombinować, co tu zrobić, aby mieć wyniki online i dobrze zarządzać swoim czasem. 

Ale pamiętaj o tym, że ważna jest Twoja aktywność w Internecie. 

Bo samo założenie bloga, czy wklejenie kilku linków afiliacyjnych czy do swoich produktów nie wystarczy! Tutaj trzeba więcej marketingu i promocji. Zastanawiałeś się nad tym, co Ty robisz, aby ogarniać swoje niszę i mieć w niej coś do powiedzenia? Jest tyle blogów opuszczonych. Tyle opuszczonych stron… tak wiele osób przestaje działać. I co jest tego przyczyną? Co powoduje, że ludzie rezygnują? Na pewno to, że nie mają czasu na działanie i to jest według mnie główna przyczyna. Każdy zaczyna z pompą, ale dalsze działanie nie jest już takie proste. Gdy zaczynają się wyzwania, to wiele osób odpuszcza. I potem po zaprzestaniu opłacania hostingu i domeny, taka osoba znika z Internetu. I taka jest większość w różnych niszach. Wiele osób rezygnuje i tylko marzy o tych milionach w sieci. I potem jest narzekanie i mówienie, że działanie nie ma sensu i nie można nic osiągnąć online. 

Zastanów się nad tym, czy Ty masz na tyle odwagi, energii i przede wszystkim czasu, aby zacząć działania online. Czy na pewno chcesz się poświęcić? Jeżeli tak, to super, ale jak masz wątpliwości, to nie ma co działać. Z takim nastawieniem, że się nie uda, to nie zaczynaj, serio! Zrób wszystko, by osiągać swoje cele i nie odpuszczaj. Wyznacz sobie solidny plan do swoich celów i zobacz, w czym czujesz się dobrze? Czy wiesz, jaką ofertę chciałbyś stworzyć? Jak pomóc ludziom w ich wyzwaniach? Czy to ciężkie? Tak! Dlatego nieliczni wygrywają, a inni tylko mogą pomarzyć… Ciężko to przyznać, ale mało kto osiąga swoje cele i jest na tyle zdeterminowany, aby działać codziennie, mimo przeciwności! Co takiego Ty masz do przekazania niszy? Co sprawia, że akurat Internet? Przez to, że możesz być niezależny i działać tam, gdzie masz laptopa i Internet? Że możesz podróżować i być wszędzie i z danego miejsca osiągać swoje cele? Wiele z nas robi to też dla zasięgu. Bo możesz zarabiać w różnych językach? Na pewno masz wiele do przekazania, ale musisz pracować nad sobą, aby być dobrym specjalistą! 

Wiesz już, po co działasz online? Wiesz, jak ważna jest aktywność w Internecie? Jest ona mega ważna i warto być w kilku miejscach w sieci, czy to blog, czy media społecznościowe czy niszowe strony i tak dalej… Wybierz, gdzie Ty chcesz być i co chcesz osiągnąć? Wiesz, gdzie chcesz być aktywny w sieci? Masz jakieś fajne cele, które napędzają Cię do działania? To super! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy30 września 2022

    Jesteś aktywny i się nie poddasz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top