Ważna jest Twoja aktywność! Dlaczego wybrałeś Internet?

Ważna jest Twoja aktywność w Internecie. Warto być tam, gdzie chcesz! 

Działanie online nie jest zawsze łatwe i nie każdy ma dużo czasu, aby działać w Internecie. Wtedy musisz kombinować, co tu zrobić, aby mieć wyniki online i dobrze zarządzać swoim czasem. 

Ale pamiętaj o tym, że ważna jest Twoja aktywność w Internecie. 

Bo samo założenie bloga, czy wklejenie kilku linków afiliacyjnych czy do swoich produktów nie wystarczy! Tutaj trzeba więcej marketingu i promocji. Zastanawiałeś się nad tym, co Ty robisz, aby ogarniać swoje niszę i mieć w niej coś do powiedzenia? Jest tyle blogów opuszczonych. Tyle opuszczonych stron… tak wiele osób przestaje działać. I co jest tego przyczyną? Co powoduje, że ludzie rezygnują? Na pewno to, że nie mają czasu na działanie i to jest według mnie główna przyczyna. Każdy zaczyna z pompą, ale dalsze działanie nie jest już takie proste. Gdy zaczynają się wyzwania, to wiele osób odpuszcza. I potem po zaprzestaniu opłacania hostingu i domeny, taka osoba znika z Internetu. I taka jest większość w różnych niszach. Wiele osób rezygnuje i tylko marzy o tych milionach w sieci. I potem jest narzekanie i mówienie, że działanie nie ma sensu i nie można nic osiągnąć online. 

Zastanów się nad tym, czy Ty masz na tyle odwagi, energii i przede wszystkim czasu, aby zacząć działania online. Czy na pewno chcesz się poświęcić? Jeżeli tak, to super, ale jak masz wątpliwości, to nie ma co działać. Z takim nastawieniem, że się nie uda, to nie zaczynaj, serio! Zrób wszystko, by osiągać swoje cele i nie odpuszczaj. Wyznacz sobie solidny plan do swoich celów i zobacz, w czym czujesz się dobrze? Czy wiesz, jaką ofertę chciałbyś stworzyć? Jak pomóc ludziom w ich wyzwaniach? Czy to ciężkie? Tak! Dlatego nieliczni wygrywają, a inni tylko mogą pomarzyć… Ciężko to przyznać, ale mało kto osiąga swoje cele i jest na tyle zdeterminowany, aby działać codziennie, mimo przeciwności! Co takiego Ty masz do przekazania niszy? Co sprawia, że akurat Internet? Przez to, że możesz być niezależny i działać tam, gdzie masz laptopa i Internet? Że możesz podróżować i być wszędzie i z danego miejsca osiągać swoje cele? Wiele z nas robi to też dla zasięgu. Bo możesz zarabiać w różnych językach? Na pewno masz wiele do przekazania, ale musisz pracować nad sobą, aby być dobrym specjalistą! 

Wiesz już, po co działasz online? Wiesz, jak ważna jest aktywność w Internecie? Jest ona mega ważna i warto być w kilku miejscach w sieci, czy to blog, czy media społecznościowe czy niszowe strony i tak dalej… Wybierz, gdzie Ty chcesz być i co chcesz osiągnąć? Wiesz, gdzie chcesz być aktywny w sieci? Masz jakieś fajne cele, które napędzają Cię do działania? To super! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top