Podstawowe planowanie bardzo pomaga!

Podstawowe planowanie bardzo pomaga!

Nie każdy umie dobrze planować. Wiele z nas ma za dużo lub za mało zaplanowanie i nie ma przez to wyników. Inni zaś nie planują wcale i potem się dziwią, że nie ma tego, co oczekiwali. 

Czym jest podstawowe planowanie? 

To bardzo proste! Musisz mieć zaplanowany swój dzień i wiedzieć, co jest najważniejsze! Bo robić tylko to, co się lubi, nie da Ci wyników. Musisz się czasem wykazać i porobić coś innego niż się chce. Ale jedną z ważnych rzeczy jest to, aby mieć priorytety i wiedzieć, co danego dnia jest ważne. Skup się na tym dobrym planowaniu. Nic innego nie da Ci takich efektów, jak dobrze planowanie. Potem czeka Cię wykonanie planu, co jest kolejną ważną rzeczą. Wiele osób ma wielkie plany, a potem z działaniem jest kiepsko. Jak widzisz, jest wiele wyzwań co do planowania i musisz pokonać te przeszkody, aby działać skutecznie. 

Zastanów się nad tym, co u Ciebie jest z planowaniem? Jakie błędy Ty popełniasz? Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu i do czego dążysz każdego dnia? Zastanów się dobrze nad swoim planem. Co mógłbyś zrobić lepiej każdego dnia? Co poprawić, aby być wydajnym i robić coraz więcej? Bądź nawet pół procenta lepszy, ale lepszy! Pokaż sobie, że potrafisz osiągnąć swój dzienny plan. Wykonane zadania bardzo motywują do kolejnych działań. Więc próbuj każdego dnia i rozwijaj swoje kompetencję. Na pewno będzie Ci ciężko na początku,. gdy nie znasz dobrze siebie i nie wiesz, jakie błędy popełniasz. Ale z czasem ogarniesz swoje błędy i będziesz ich unikać. 

Co dla Ciebie jest ważne w działaniu? Co chcesz osiągnąć, dzięki odpowiednim planom? Co masz do udowodnienia sobie? Na pewno to, że potrafisz się rozwijać w danej niszy i masz coś do przekazania swojej grupie odbiorców. Jaki Ty masz pomysł na swoje planowanie? Co dla Ciebie jest teraz kłopotem? Może nie masz priorytetów lub za dużo planujesz? Na każdy problem z planowaniem jest jakieś rozwiązanie. Możesz planować w kalendarzu online czy zwykłym. To nie ma znaczenia! Rób, jak Ci wygodnie! Nie ważne jest to, gdzie planujesz, ale jak ogarniasz plan i co robisz, aby osiągnąć swoje zadania każdego dnia. 

Masz już pomysł na swoje planowanie? Wiesz, co będziesz planował i jak zaczniesz ogarniać swoje zadania? Czy będziesz działać rano, czy popołudniu, czy wieczorem? Kiedy masz wolny czas i ile godzin dziennie masz na rozwój i działania online? To też ważne w planie, aby wiedzieć, ile ma się wolnego czasu na rozwój. Nie pozwól na to, aby Twój plan był zbyt duży i żeby planowanie przestało Cię zmotywować. Trzeba szukać tego, co sprawia Ci radość w życiu! A nie narzekać i mówić, że sobie zaplanowałeś i się nie udało wykonać zadań. 

Jak Ty będziesz od dzisiaj planować? Wiesz, ile masz czasu na rozwój? Wiesz, jakie masz priorytety i co dla Ciebie jest ważne w danej chwili? Zacznij planować. To podstawa! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top