Warto się zrelaksować… umiesz to robić?

Warto się zrelaksować, aby mieć lepsze wyniki… Warto przemyśleć swoje działania! 

Nie ma tak, że będziesz działał idealnie każdego dnia. Nie raz nie będzie się chciało, będzie gorszy dzień i tak dalej. Wtedy warto pomyśleć, zrelaksować się i zobaczyć, co możesz zrobić lepiej, aby osiągnąć swoje cele. 

Czasem warto się zrelaksować! Ale jak to zrobić dobrze? 

Bo nieraz jest tak, że niby odpoczywasz, ale myślisz o pracy. Ale jak coś nie wychodzi, to jak masz nie myśleć nad swoją działalnością online? I co wtedy zrobić? To proste! Szybko znaleźć rozwiązanie i wejść w tryb całkowitego relaksu. Bo nie możesz myśleć o pracy podczas, gdy od niej odpoczywasz! Ale wiem, jak ciężko jest nie myśleć, gdy coś nie wychodzi. Więc szybko pokonaj wyzwanie i odpocznij na chwilę. Zrozum, że jak coś nie działa dobrze, to trzeba to poprawić. Czasem warto się zrelaksować, aby wejść w działanie z nową energią. Są też inni, którzy za dużo odpoczywają i potem mówią, że nie ma efektów. I to też jest problem, że sobie za dużo odpuszczasz… 

Więc, jak się zabrać za ten odpoczynek? Na pewno trzeba przemyśleć, ile musisz mieć odpoczynku i co możesz poprawić w swoim działaniu, aby tak na siebie nie naciskać, gdy coś nie wychodzi. Gdy naciskasz na siebie, to nie masz takiej energii, gdy robisz coś ze względu na to, że sprawia ci to przyjemność. I to jest super, gdy działa się z motywacją każdego dnia. Gdy widzi się efekty i ciężko na nie pracuje. Ale to co innego i temat na inne artykuły… ale chodzi o to, aby nauczyć się wyciągać wnioski ze swoich działań. Aby zobacz, co ile potrzebujesz relaksu i tego, aby trochę odpuścić. 

Jakie Ty masz sposoby na swój relaks? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w swojej branży? Co robisz, aby działać dobrze, ale mieć też czas na odpoczynek od tego wszystkiego. Czy dla Ciebie odpoczynek jest ważny, czy ciśniesz każdego dnia? Czy to zdrowe, aby tak cisnąć? Aby każdego dnia robić ponad siły? Ile można tak pracować? Kilka dni czy tygodni? W końcu organizm to odda i zobaczysz, że nie będziesz tak zmotywowany i z taką energią, jak trzeba. Trzeba szukać w życiu tego balansu. Zobaczyć, ile jesteś w stanie zrobić, ale działać na tyle, aby nie przeciążać organizmu. Słuchaj siebie… słuchaj! 

Jak u Ciebie jest z tym działaniem? Jak z tym odpoczynkiem? Czy czasem warto się zrelaksować i nabrać sił do kolejnych pomysłów? Warto! Ale musisz wiedzieć, aby nauczyć się działać z równowagą. Aby zobaczyć, co dla Ciebie jest ważne i ile jesteś w stanie działać z odpowiednią energią. Zobacz, że dobry relaks jest równie ważny, co ciśnięcie każdego dnia. Jakie Ty masz nastawienie do pracy i odpoczynku? Czy to i to jest dla Ciebie równie ważne? Powinno! Ale jak jest? 

Czy działasz z odpowiednim nastawieniem? Czy masz misję w swoim życiu? Wiesz, co i po co robisz online czy poza Internetem? Wiesz, po co zacząłeś i jakie masz cele do osiągnięcia? Super! Ale pamiętaj, że masz też ograniczenia organizmu! Nie musisz cisnąć każdego dnia po kilkanaście godzin! Możesz nauczyć się działać mniej, ale wydajniej! Powodzenia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top