W czym jesteś dobry? Dlaczego nie zawsze będzie dobrze?

Jesteś dobry w tym, co robisz? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby wykorzystać swoje mocne strony?

Znasz swoje dobre strony? Wiesz, co masz robić, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie? Jak możesz wykorzystać to, że w czymś jesteś dobry i wyjątkowy? 

Jesteś dobry? Ale w czym? 

Każdy ma jakieś mocne strony. Wiesz w czym jesteś dobry? Co sprawia Ci przyjemność? Co chciałbyś robić lepiej? Co chciałbyś zmienić w sobie, aby te mocne strony uaktywnić i wykorzystać? Musisz znaleźć w sobie odwagę, aby każdego dnia działać i rozwijać się osobowo. To nie jest łatwa droga, więc musisz się bardzo postarać, aby mieć efekty. Wiem, jak jak mi jest zmienić swoje słabe strony i pokazać swoje mocne. Nie ma lekko, więc trzeba zapier…pieprzać, aby widzieć w sobie zmianę. Każdy dzień to nowe możliwości. Nowe rzeczy do zrobienia i do sprawdzenia w swoim przypadku. Naprawdę warto jest się rozwijać i poszerzać swoją strefę komfortu, ale wiem jaki to ciężkie, wiem jak jest Ci ciężko, gdy chcesz działać, a coś w środku blokuje i nie pozwala. Często to właśnie głowa nas blokuje…

… ale trzeba to jakoś pokonać. Dać sobie może czas na przemyślenie, czas na stworzenie szczegółowego planu, aby wiedzieć, co trzeba robić każdego dnia, aby osiągnąć sukces. To ciężkie, wiem… ale jak inaczej chcesz mieć efekty? Bez działania? Tylko myśląc? Tylko mówiąc? Ehhh… gdyby tak można było, to mielibyśmy samych ludzi sukcesu. Nikt nie byłby nieszczęśliwy. Ale tak nie jest. Świat jest, jaki jest. Nie ma tak, że wszystko się uda. Że będzie zawsze super i ciągle będą efekty. Nie ma tak, że zrobi się samo. Trudno jest coś osiągnąć. Trudno jest mieć dużo efektów bez ciężkiej i żmudnej pracy. Masz jeszcze wiele do zrobienia na tym świecie. Naprawdę wiele, ale musisz się postarać, aby ktoś Cię odkrył. Żebyś pokazał, że masz coś do przekazania innym.

Będzie ciężko, trudno, nudno, bez energii i bez działania, bo się nie chce. Nie ma tak, że będzie zawsze dobrze. Że wszystko się uda i będzie dobrze zrobione. Trzeba działać w swoim kierunku i nie poddawać się. Ale to takie ciężkie, powiesz! No tak jest! I co zrobisz? Nie ma tak, że wszystko będzi OK i super. Szkoda, ale co zrobisz? Wiesz w czym jesteś dobry? Zacznij to wykorzystywać!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy13 stycznia 2019

    Jak wykorzystujesz swoje możliwości?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top