W czym chcesz być mistrzem? Co warto wiedzieć o czasie i działaniu?

Chcesz być mistrzem, a co robisz, aby nim zostać? 

Wiele z nas chce być specjalistami w różnych tematach, ale ilu z nas faktycznie działa? To jest dobre pytanie, co nie? Trzeba wielu działań, aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie! 

W czym Ty chcesz być mistrzem? 

Masz ustalone cele i tematy, w których chcesz być naprawdę dobry? Masz plan na siebie i na swoje działania? Bo trzeba wielu lat czy miesięcy ciężkiej pracy, aby stać się w czymś dobrym. Masz na to tyle czasu i możliwości? Chcesz się wykazać w jakimś temacie, ale ile robisz, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy? Masz pomysł na siebie? Wiesz, że możesz być dobry w wielu dziedzinach, ale nie licz na to, że samo się zrobi! Wiele z nas czyta o tym, jak to można szybko zarobić w Internecie czy poza nim. Ale nikt nie mówi, że szybkie sposoby są nieraz ryzykowne czy dla nielicznych ,którzy sobie latami zapracowali na sukces w kilka dni. Więc nie ma tak lekko, że samo się zrobi i że wystarczy czytać i sobie wizualizować co chcesz osiągnąć. Nie raz się czyta o szybkim sukcesie, ale często taki szybki sukces wymaga wielu lat pracy bez sukcesów. Wiele lat prób i kombinowania, co tu zrobić, aby dotrzeć do celu. 

Więc w czym Ty chcesz być mistrzem? Do czego dążysz w swoim życiu, aby mieć wyniki? Nic samo nie przyjdzie i trzeba wiele godzin pracy, aby osiągnąć sukces. Ale nie ma co się poddawać, gdy przyjdą pierwsze przeciwności. Więc nie licz na to, że sobie będziesz siedział przed komputerem i zrobisz coś godzinkę dziennie, i jakoś odkryjesz sekret sukcesu. Większość sukcesów to ciężka praca i poświęcenie! Więc licz na siebie na początku i nie na to, że “coś się samo zdarzy…”. Nic samo się nie zrobi! Nic samemu się nie zmieni, jeśli sam nie ogarniesz swojego umysłu i tego, aby działać z planem. Aby zostać mistrzem w jakimś temacie to trzeba wiele miesięcy pracy! Wiele! Tylko musisz sobie to rozłożyć na swoje możliwości. Na to, czy działasz kilka godzin dziennie czy kilkanaście. Bo każdy ma inne możliwości czasowe na rozwój. Jest praca, rodzina i tak dalej… więc wszystko zależy od tego, ile poświęcasz godzin na rozwój w danej dziedzinie. Nie ma tak, że będziesz się rozwijał szybko, gdy masz godzinę dziennie. Wszystko wtedy musisz sobie rozłożyć, według możliwości. Więc dotarcie do mistrzostwa będzie dłuższe… 

W czym Ty chcesz być świetny? Czego chcesz się nauczyć w danej branży? Masz na siebie pomysł? Wiesz, do jakich celów chcesz dotrzeć? Na jakie szczyty? Jaki poziom osiągnąć? Więc działaj! Według swoich możliwości i licz się ze swoim czasem. Wykorzystaj wolną chwilę na rozwój i pokonaj swoje negatywne nastawienie. Masz możliwości, każdy ma, ale trzeba wszystko rozłożyć sobie w czasie. Według swoich możliwości. Tobie zajmie coś godzinę, a mi pół dnia, więc nie ma też co się porównywać do innych. Więc wybierz temat i zacznij się w nim rozwijać. Zobacz, co jest dla Ciebie ważne i co chciałbyś osiągnąć w danym temacie. Nie poddawaj się za szybko i wykorzystaj wolną chwilę na osiąganie celów. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie tematy Ciebie interesują?

Scroll to top