Co zrobisz, aby mieć wyniki w swojej niszy? Nad czym się skupisz?

Co zrobisz, aby mieć wyniki w swojej niszy? Co warto przemyśleć? 

Czy chcesz działać skutecznie? Chcesz się rozwijać w danej niszy? Co robisz, aby osiągać sukcesy? Jeżeli działasz, to super! Jeśli masz wątpliwości… to przemyśl, czy masz możliwości! 

Co robić, aby mieć wyniki w swojej niszy?

Czy starasz się z całych sił, aby osiągnąć sukces online? 

Czy będzie stabilnie?

To zadaje sobie wiele początkujących i zaawansowanych. Czy to co robisz w Internecie będzie stabilne? Czy będą ciągle nowe efekty? No właśnie tak nie ma… nie ma tak, że wszystko ciągle będziesz szło dobrze. Im więcej będziesz działał, tym więcej problemów zobaczysz! I wcale nie jest łatwo działać ciągle, gdy zawsze coś wypadnie i trzeba będziesz gasić kolejny pożar. Więc nie licz na stabilność, zwłaszcza na początku. Licz na to, że będzie ciężko i że każdy dzień to będzie wyzwanie. Więc nie ma co się przejmować porażkami. Następnego dnia wstań i zacznij działać z nową energią. Do skutku! 

Wybierz działanie! Zdecyduj, że będziesz działać.

Wiele osób nie podejmuje tej decyzji, tylko myśli i myśli. Musisz działać, a nie myśleć. Musisz się rozwijać, a nie myśleć o rozwoju. Musisz zabrać się za siebie, a nie o tym myśleć. Od myślenia jeszcze nic nie powstało! Działanie daje najlepsze lekcje! Tylko działanie pozwoli Ci się wybić ponad przeciętność. Ale nie będzie to łatwa droga, bo wymagająca i wyboista. A Ty musisz zdobyć szczyt na końcu tej drogi. Jak to zrobisz? To już zależy od Ciebie! Od Twojej pracy i od tego, czy faktycznie zaczniesz pracować nad tym, co dla Ciebie najważniejsze! 

Pracuj nad swoją mentalnością.

To też bardzo ważne, ale nie możesz popadać w obłęd i tylko “się rozwijać…”. Musisz jak już pisałem wyżej, działać i rozwijać się mimo przeszkód. Pracuj nad tym, aby mieć większą pewność siebie. Aby pracować nad swoją wiedzą i doświadczeniem, ale nie popadaj w tryb ciągłej nauki, bo musisz też działać i rozwijać się w swoich pasjach każdego dnia poprzez działanie. A błędów się nie obawiaj, to znaczy, że działasz i chcesz zostać specjalistą w swoim temacie. Jeśli masz dużo pracy nad sobą, to zacznij od małych zmian. Małych rzeczy, które stopniowo pozwolą Ci się wykazać w niszy. 

Jaką historię opowiesz?

Każdy ma jakąś historię za sobą. Możesz się nią podzielić z innymi. To w pewnym momencie fajny sposób na budowę swojej marki osobistej. Co Ty chcesz opowiedzieć? Co Ty chcesz pokazać? jaką Ty miałeś historię sukcesu? Co sprawiło, że jesteś tu, gdzie jesteś? Zastanów się nad tym dobrze. Pomyśl nad tym, czym Ty możesz się podzielić? To nie jest łatwo pisać o sobie. Ja o tym myślę długo, ale dużo pracy mnie czeka, aby mieć taką historię swojego sukcesu… 

Niech ludzie polubią Twoją markę. Jak zachęcisz do siebie? 

Warto budować swoją rozpoznawalność. Warto robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele i marzenia. Ale najpierw musisz zbudować wokół siebie otoczkę, czyli markę. Bez niej w pewnym momencie ciężko jest się przebić. Ciężko jest wejść poziom wyżej. Co Ty zrobisz, aby mieć wyniki w swojej niszy? To jest naprawdę ciężkie, poznać swoją niszę i dzięki temu budować odpowiednią markę. Bo ludzie nie są ufni i nie z każdym chcą się podzielić swoimi problemami. Jaką Ty markę stworzysz, aby mieć wyniki sprzedażowe? Jaką ofertę stworzysz? Jak zachęcisz do zakupu swoich rozwiązań? Zastanów się nad tym dobrze i zrób wszystko, aby mieć czym się czym pochwalić. Aby mieć sukcesy na swoim koncie. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Chcesz mieć sukcesy?

A co robisz, aby je osiągnąć?

Na co czekasz?

Scroll to top