Co Cię blokuje? Co sprawia, że nie działasz w dobrym kierunku?

Co Cię blokuje w działaniu? Czemu nie idzie Ci tak, jak chciałbyś? 

Wiele rzeczy w życiu nie idzie po naszej myśli… czasem działamy bardzo długo i nie widzimy, co zrobić, aby osiągnąć sukces. Nie można się jednak poddawać, tylko działać z planem i zacząć uczyć się na swoich błędach! 

Co Cię blokuje w życiu? 

Masz pomysł na to, jak pokonać swoje blokady? Zastanawiałeś się nad tym, co Cię blokuje w życiu i czemu nie ma efektów? Dzisiaj chyba nie ma problemu, na którego nie byłoby rozwiązania. Mamy tylu ekspertów, którzy mogą Ci pomóc w Twoich blokadach. Są psychologowie, terapeuci, mentorzy i tak dalej… Możesz się poradzić w swoich problemach. A najczęściej są to problemy z Twoją mentalnością i nastawieniem. Z Twoim działaniem i celami oraz planami. Na wiele rzeczy musisz sobie zapracować i przerobić pewne rzeczy, aby osiągnąć sukces. To nie są łatwe sprawy i wiele z nas na tym się poddaje. Będzie na pewno ciężko, bo nic nie jest łatwe w dążeniu do celów czy marzeń. Zastanów się czy jesteś w stanie podjąć pracę nad sobą, aby pokonać to co Cię blokuje w życiu? Masz pomysł na siebie i wiesz, co jest dla Ciebie ważne? Wiesz, do czego dążysz i jakie masz cele w życiu? To super! Teraz trzeba działać!


A co do działania… właśnie! Czy działasz skutecznie? Czy masz plan i dążysz do swoich celów? Na pewno nie jest to łatwa droga, ale nie można się poddawać. Trzeba codziennie pracować nad tym, aby zrobić jak najwięcej. Jest wiele do zrobienia w każdej dziedzinie, więc możesz się wykazać w wielu sprawach. Możesz być naprawdę dobry w wielu dziedzinach, więc wybierz coś dla siebie i zacznij się w tym rozwijać! Na pewno czeka Cię spora droga do przejścia i określenie kierunku działania. Na pewno nie będzie Ci lekko, ale najważniejszy jest plan! Aby wiedzieć, co robić każdego dnia. Wiele z nas nie planuje swojego dnia. Wiele z nas myśli, że nie jest w niczym ekspertem. Że nie jest dostatecznie dobra. Ale przecież możesz zacząć rozwijać swoje umiejętności? Przecież możesz pracować nad tym, aby stać się w czymś specjalistą. To na pewno nie łatwa droga i trzeba na to poświęcić czas, ale nie można się poddawać! Nie możesz przestać działać! Bo narzekać to każdy może, a mało z nas faktycznie działa! Mamy za dużo wymówek, a za mało celów! Nie pracujemy nad sobą…  nie rozwijamy swoich pasji i zainteresowań! I to jest mega przykre, że potrafimy narzekać, a nie potrafimy się zamknąć i zacząć działać w danej niszy. Ale to zrozumiałe, tak jest łatwiej i przyjemniej. Jakie Ty masz nastawienie do działania? Chcesz się wykazać, czy masz coś, co Cię blokuje?

Najgorsze są te blokady. To negatywne myślenie i brak działania. I potem jest tylko narzekanie i kombinowanie i szukanie szybkich sposobów na rozwój. Narzekać potrafi każdy, ale mało z nas faktycznie bierze sprawy w swoje ręce. I to jest też to, co często nas blokuje. Jakie Ty masz nastawienie do swoich blokad? Działasz mimo przeciwności? Czy też zrzędzisz? Zastanów się, co chcesz od życia? Czy bierzesz sprawy w swoje ręce? Masz pomysł na siebie i swój rozwój? 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy29 listopada 2021

    Jakie Ty masz blokady i jak sobie z nimi radzisz?

    Może Twój sposób pomoże innym!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top