Twoje miejsce w sieci, czyli co dokładnie warto zrobić?

Czym jest Twoje miejsce w sieci? Masz już pomysł co to jest? Już Ci piszę…

to BLOG!

Zgadłeś czy nie? Na pewno nie dla wszystkich jest to oczywiste, ale warto takie miejsce dla siebie sobie znaleźć czy stworzyć. Dzisiaj jest to tylko kilka chwil i mamy domenę, hosting i bloga…

Jak wygląda Twoje miejsce w sieci?

I już można pisać i tworzyć sobie ten internetowy zakątek, gdzie będziesz wolny i swobodny. Dlaczego blog według mnie jest taki ważny? Na pewno dlatego, że to Twoje unikalne miejsce w sieci i nikt nie będzie miał drugiego takiego bloga jak Ty! Bo każdy jest inny i ma inny styl działania i pisania tekstów czy tworzenia wideo. Bo dzisiaj na blogu nie dodaje się tylko tekstu, ale i zdjęcia czy wideo lub audio. Tego jest naprawdę wiele, więc masz swoje pole do popisu. Zastanów się już teraz co możesz zrobić, aby wszystko działało o jaki temat bloga możesz założyć.

No to do dzieła! O czym możesz pisać? Jakie masz zainteresowania i pasję? O czym lubisz rozmawiać? O co pytają Cię inni? Jest wiele sposobów na to, aby znaleźć temat bloga. Ja zadaje tylko kilka pytań… Masz wiele sposobów na znalezienie tego idealnego tematu.

Teraz, gdy masz temat to warto założyć w końcu tego bloga. Możesz zacząć od darmowych, ale ja polecam Ci na początek już coś swojego na hostingu i własnej domenie. To koszt 100-200 złotych rocznie, a masz większą swobodę i możesz wiele zmieniać. Jak jednak chcesz co wybrać darmowego to już Twoja decyzja, ja polecam WordPressa na swoim hostingu i domenie.

Już wiesz teraz jaki CMS wybrać do obsługi bloga. Jest to WordPress! Bo jest darmowy i często aktualizowany i poprawiany. Jest łatwy w obsłudze, instalacji i prowadzeniu. Wystarczy kilka chwil i wiadomo o co chodzi. No i jest po polsku!

A Ty masz swoje miejsce w sieci? Dbasz o to, aby blog był naprawdę wartościowy? Masz pomysł na siebie? Na pewno nie będzie Ci łatwo tworzyć treść na początku, ale po kilkunastu wpisach zobaczysz, czy nadajesz się do blogowania. Znajdziesz swój styl pisania i będzie Ci naprawdę dobrze szło. Masz już pomysł na swoją działalność w Internecie?

Teraz wiesz co zrobić, aby znaleźć Twoje miejsce w sieci. Załóż bloga zaraz po przeczytaniu tego wpisu i zacznij działać w kierunku rozwoju!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Pochwal się swoim blogiem w komentarzu!

Scroll to top