Działanie na Twitterze, czyli co robić, aby mieć efekty?

Jak powinna wyglądać ciekawe działanie na Twitterze?

Co warto robić, aby profile na tym portalu były ciekawe i interesujące? Czy łatwo jest działać w mediach społecznościowych? Co takiego masz do przekazania swojej niszy i dlaczego działasz w sieci?

Oto skuteczne działanie na Twitterze!

Masz pomysł na swoje profile online? Co chcesz pokazać innym?

Ustal plan.

To jest najważniejsze na początku. Z czasem będzie to coraz łatwiejsze i nie trzeba będzie budować codziennie nowego planu, bo będziesz ogarniać co i jak. Na początku jest to według mnie bardzo ważne, bo nie można sobie odpuszczać. Musisz naprawdę się postarać, aby każdego dnia być coraz lepszym i lepszym w twittowaniu. To nie przyjdzie „ot tak!”, to wymaga naprawdę poznania dobrze niszy i swojej grupy odbiorców. Masz już jakiś sposób na swoje tweety? Jaki masz plan na najbliższe dni? Co chciałbyś osiągnąć i jakie masz cele w związku z prowadzeniem profili? Na pewno coś już przychodzi Ci do głowy! Zacznij działać zaraz po przeczytaniu tego wpisu? A najlepiej przerwij czytanie i napisz sobie plan na ten dzień lub następny… Masz już? OK, to lecimy dalej! Harmonogram pracy jest mega ważny!

Temat twittów.

O czym chciałbyś pisać na swoim profilu? Jakie tematy chcesz poruszać i czym będziesz zajmować swój czas na Twitterze? Co takiego chcesz przekazać innym? Co chcesz pokazać poprzez swój profil? Co takiego warto wiedzieć na temat Twojej niszy i co chcesz pisać? Zastanów się dobrze nad tym! To wcale nie jest takie łatwe, jakby się wydawało! Musisz naprawdę dobre znać rynek i wiedzieć, co ludzie chcą czytać w danej niszy… Masz pomysł na to? Zacznij pisać listę już teraz? Nie czekaj na resztę tego artykułu.

OK, masz już? To zacznij czytać dalej?

Angażuj inne profile.

Warto jest rozmawiać z innymi profilami, bo dzięki temu budujesz relację z potencjalnymi klientami. Co takiego chcesz osiągnąć poprzez Twitter? Jak chcesz się komunikować z ludźmi i jak wykorzystasz do tego swój profil? Jak będziesz zachęcał do tego, aby rozmawiali o Twoich działaniach na tym portalu? Jak chcesz się wybić i pokazać, że jesteś super kolesiem i warto od Ciebie kupować? Zacznij od wyszukania ciekawych profili na Twitterze i obserwuj je. Masz tak z 10? Jeśli tak, to czytaj dalej! Jeśli nie… to nie wiem, na co czekasz! Jak zachęcisz do zaangażowania innych profilów? Działanie na Twitterze to nie tylko Ty, ale i inne osoby!

Działanie każdego dnia.

To na początku jest bardzo ważne. Warto naprawdę na początku się postarać i dobrze prowadzić swój profil. Samo nie przyjdzie tak łatwo, zwłaszcza gdy nie masz doświadczenia i konkretnej wiedzy o niszy. Wszystko trzeba pomału ogarnąć i nie poddawać się, gdy coś nie wychodzi. Będzie ciężko, sam wiem po sobie. Ale z czasem wszystko człowiek sobie ogarnia i nie ma problemu z działaniem. Tylko trzeba zacząć! Wiesz już, że warto, jest działać, więc ustal sobie plan na kolejne kilka dni. Warto działać codziennie, aby Twój profil był aktywny i wartościowy dla innych!

Retweety i polecaj innych.

Jak coś jest wartościowego, to warto, jest to pokazać swoim obserwującym. Jak to wygląda u Ciebie? Warto działać i pokazywać ciekawe treści innych użytkowników! Polecaj innych, bo inni na pewno się odwdzięczą! Zastanów się nad tym, jak możesz promować swój profil. U mnie to kuleje, ale staram się działać w tym kierunku.

Buduj relacje. Rozmowa!

Warto jest budować kontakty z innymi profilami i z nimi rozmawiać. To proste, więc nie ma co się rozpisywać! Zacznij działać już teraz i rozmawiaj z ludźmi na Twitterze. Nie z każdym będziesz mieć dobre relacje, ale warto mieć nowe kontakty. Może kiedyś zrobisz coś z innymi użytkownikami!

Jak tam Twoje działanie na Twitterze? Ogarniasz już trochę działanie na tym portalu? Co warto, jest jeszcze na nim robić?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co warto jeszcze robić?

Scroll to top