Twoja nisza jest ważna. Wybierz coś, co Cię interesuje!

Jak tam Twoja nisza? Czy robisz wszystko, aby w danej dziedzinie być ekspertem?

Ciężko się działa, co nie? Co tam u Ciebie? Jest progres? Wiesz, co robić, aby rozwinąć się w danej niszy? Masz na siebie pomysł i wiesz, do czego dążysz? 

Jak tam Twoja nisza? Działasz skutecznie? 

Nisza, w jakiej działasz, jest bardzo ważna. Musisz wybrać ją mądrze! Bo warto robić, to co się kocha. Ale to nie jest prosta droga! To wymaga dużego samozaparcia i pracy każdego dnia nad celami i nad sobą. Wybranie jednego tematu i praca nad tym jest ważna. Samo się nie nauczy! Nie stworzysz bloga bez dobrej wiedzy. Nie uda Ci się mieć efektów bez działania w danym temacie. Musisz się wykazać i mieć dobre rezultaty, aby inni Cię zauważyli. Jak to zrobisz, to już zależy od Ciebie!

Zastanów się, w czym możesz być dobry? W czym możesz się wykazać, aby mieć dobrego bloga i dobrą ofertę? Nie ma lekko, zwłaszcza na początku, więc musisz się starać być coraz lepszy w danym temacie. A to nie jest proste, bo wymaga wiedzy i praktyki. Im więcej poświęcasz czasu na działanie, tym większe masz efekty! Musisz być coraz lepszy i lepszy!

Twoja nisza, którą wybrałeś, jest bardzo ważna i warto się trzymać jednego, dopóki nie masz wyczerpanego tematu. Potem możesz się zająć kolejnym. Zastanów się, ile możesz zrobić, aby inni uważali Cię za specjalistę w temacie. A to długa i kręta droga do sukcesu. Im więcej się wykażesz, tym lepiej! Ale to może wyglądać na łatwe, ale wcale takie nie jest. Droga do bycia ekspertem jest trudna. I trzeba się naprawdę wykazać! Pokazać sobie, że dasz radę i pokazać innym, że możesz im pomóc!

Zastanów się, jakim ekspertem chcesz być w Twojej niszy? Co chcesz robić w przyszłości? Z czego chcesz być znany? Ile czasu poświęcisz na naukę? Co możesz zmienić w danym temacie? Jakie świeże podejście wdrożyć w niszy? Zastanów się nad tym dobrze i zacznij działać. Pokaż, ile masz wiedzy i ile możesz zmienić… I to tyle… Tyle, bo czeka Cię ogromna praca nad sobą i nad swoim warsztatem wiedzy i praktyki. Zastanów się, kim chcesz być i co zmienić w życiu innych ludzi. Zrób wszystko, aby mieć dobre wyniki i każdego dnia się rozwijać.

Twoja nisza jest ważna także dlatego, aby mieć cel w życiu. Robić coś, co się kocha i szanuje. Robić wszystko, aby się rozwijać… Szukanie tej niszy i tej swojej pasji jest ekscytujące. Im dłużej się czeka, tym mniej motywacji, ale szukanie pasji jest kluczem. Zastanów się, jaki temat Cię interesuje i czego chciałbyś spróbować. I szukaj i szukaj i szukaj tej pasji, aż ją znajdziesz! Nie będzie lekko, ale ogarniesz to dobrze!

Ile Ty na to chcesz poświecić czasu? Ile masz w sobie sił, aby zdobyć pasję i mieć ten idealny temat do blogowania i pracy? Ile książek przeczytasz, aby mieć sukces? Pokaż, że możesz zostać dobrym specjalistą i że masz wiele do pokazania. Im więcej pracujesz nad celem i planem, tym lepsze masz efekty i w końcu osiągniesz ten wielki cel! W końcu się uda i będziesz zadowolony ze swojego działania. Im bardziej temat Ci się będzie podobał, tym bardziej będziesz go drążył i więcej się nauczysz. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności do działania! I znowu, będziesz mieć coraz większe rezultaty w życiu!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W jakiej niszy Ty działasz?

Scroll to top