Dlaczego stoisz w miejscu? Co powoduje, że nie masz efektów?

Stoisz w miejscu? Dlaczego? Co powoduje, że nie masz efektów?

Nie jest łatwo działać, gdy nie widzi się szybko efektów. Co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć sukces online? Co masz dla swoich potencjalnych klejów? Czy chcesz rozwijać się w danej niszy? 

Dlaczego stoisz w miejscu? 

Pomyśl nad tym, co takiego robisz, że nie widzisz rezultatów? 

Masz za duże oczekiwania.

To jest wielki problem każdego. Chyba każdy ma czasem za duże oczekiwania i dlatego stoisz w miejscu. Nie jest to dobre podejście, ale każdy się na tym łapie. Najlepiej jest mieć średnie oczekiwania i z czasem je zwiększać, niż mieć duże i nie robić nic. To najlepsze podejście według mnie. Jak Ty walczysz ze zbyt dużymi oczekiwaniami? Co robisz, aby nie blokować się zbyt wieloma rzeczami naraz? Czy działasz skutecznie? Wiesz, co zrobić, aby mieć coraz większe efekty? Co możesz poprawić w swoim działaniu? Działasz na tyle dobrze, aby mieć efekty? Co możesz zrobić lepiej?

Głowa Cię blokuje.

Ja mam z tym duży problem i Ty na pewno też, więc jak to pokonać? Co zrobić, gdy głowa blokuje? Chyba jedynym sposobem jest praca nad mentalnością. Praca nad sobą i rozwój osobisty. Nie będzie to łatwe, ale co zrobisz? Nic! Jak nie działasz, gdy coś Cię blokuje, to nie ma innej opcji niż to przepracować lub pokonać lęk i zacząć działać. Samo się nie zrobi, więc trzeba zakasać rękawy i działać. Nie ma tak lekko, więc trzeba się postarać, aby osiągnąć swoje cele. Jak Ty działasz nad swoją głową? Co robisz, aby mieć rezultaty? Ile pracujesz nad sobą? Co robisz dobrze, a co źle? W czym możesz być dobry i w czym się wyróżnić? Co możesz zrobić, aby wypracować dobry plan i się na nim skupić? Ile masz w sobie siły i samozaparcia, aby działać mimo blokady?

Nie jesteś konsekwentny.

To także wielki problem! Nie jesteś na tyle konsekwentny, aby odnosić sukcesy.  Nie ma tak lekko w życiu, że wszystko przyjdzie samo. Trzeba się postarać, aby mieć efekty i osiągnięte cele. Jak Ty chcesz się rozwijać? Co chcesz zrobić, aby być coraz lepszy? Będziesz działać każdego dnia, aby osiągać naprawdę dużo? Ile masz w sobie motywacji, aby działać każdego dnia? Pracuj nad swoją motywacją i swoim działaniem. Działaj na maksa. Dawaj z siebie wszystko i ogarnij swoje podwórko. Swoją głowę. Swoją mentalność.

Nie działasz.

To chyba najczęstszy problem, że nie działasz. I jak Ty chcesz mieć efekty bez działania? Na co czekasz? Po co zaczynasz, jak nie chcesz działać? Ile chcesz zmienić w swoim życiu? Jeśli chcesz cokolwiek zmienić, to musisz działać i dawać z siebie wszystko. Początki są ciężkie i zawsze tak będzie, ale jak liczysz na farta to… Zacznij! Nie staraj się być perfekcyjnym, bo to też jest złe i często przez to nie działamy. Rób tyle, ile możesz i z taką wiedzą, jaką masz. Nie czekaj na nic, tylko działaj! Określ swoje cele i plan i zacznij się realizować.

Masz zły produkt/usługę.

I ludzie tego nie kupują i nie masz efektów sprzedaży. Nad ofertą też warto pracować tak samo, jak nad sobą. Gdy robisz dobry marketing i sprzedaż, to masz efekty i chce Ci się działać dalej. Jak Ty pracujesz nad swoim produktem? Ciągle go ulepszasz i dajesz z siebie wszystko? Czy każdego dnia robisz wszystko, aby osiągać cele?

Nie inwestujesz czasu lub pieniędzy.

Bo trzeba inwestować w swój marketing i sprzedaż. Czy to czas, czy pieniądze to nie ma znaczenia? Ale musisz poświęcić coś, aby mieć większe efekty! Jak to zrobisz, to już zależy od Ciebie. Od Twojego działania i to jakie efekty masz w życiu. Zacznij naprawdę rozwijać siebie. Już wiesz, dlaczego stoisz w miejscu?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty, dlaczego nie masz efektów?

Scroll to top