Im więcej osiągamy, tym więcej motywacji! Zacznij po prostu!

Im więcej osiągamy, tym więcej motywacji, prawda czy fałsz?

Ja mam tak, że im więcej pracy, tym więcej ekscytacji i motywacji do działania. Jak jest z tym u Ciebie? Czy robisz przy tym wszystko, by osiągnąć swoje cele? 

Jak mieć więcej motywacji? 

Jak to jest z tą motywacją? Faktycznie z czasem mamy jej coraz więcej? Mamy więcej motywacji, gdy osiągamy coraz więcej? Ja, patrząc na siebie, to widzę, że tak jest. Ale co, gdy nie ma tej motywacji na początku? Lub gdy ona jest na początku, ale spada z czasem? To jest dopiero pytanie! To jest ciekawe, że ta motywacja tak spada. Ale tak będzie na początku i musisz to przetrwać! Sprawdzać jak się motywować, aby było dobrze. To nie jest łatwe! Działanie nie jest łatwe! Więc dużo od Ciebie zależy! Dużo zależy od Ciebie i Twojego działania. Jak Ty sobie radzisz z motywacją? Też spada?

Naprawdę to trzeba działać i sprawdzać, co sprawia Ci przyjemność. Sprawdzać to, co działa i to robić. Ale to nie jest zawsze łatwe, bo trzeba naprawdę się postarać, aby osiągnąć cel i mieć coraz więcej pasji i działania. Bo to samo nie przyjdzie! Samo się nie zrobi. Nie zarobi. Nie osiągnie. Nie zmotywuje.

Jak Ty działasz? Masz naprawdę w sobie motywację, aby coś osiągnąć! Ale czasem więcej motywacji nie będzie. Bo będą gorsze dni czy tygodnie i nie będzie zawsze spoko. Naprawdę trzeba się starać, aby zrobić swój plan. Więc na co czekasz?

Więcej motywacji trzeba w sobie znaleźć. I tyle, ale co jest jeszcze ważne? Aby mieć cele i się nimi motywować! Bo cele są ważne! Ważne jest znalezienie pasji i tego, dlaczego się działa. Zacznij to w końcu rozumieć! Że to Ty masz kierownicę i to Ty gdzieś jedziesz. Ty zmieniasz biegi i jedziesz raz szybciej, a raz wolniej. Musisz tankować paliwo i sprawdzać stan techniczny swojego samochodu, aby dojechać do celu.

Jak Ty osiągniesz więcej? Co chcesz zrobić, aby osiągnąć cel? Ile masz jeszcze do przejechania? Na pewno sporo, więc zacznij od podstaw, czyli celu i motywacji siebie!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz?

Scroll to top