Twoja konsekwencja w działaniu. Czemu jest to takie ważne?

Jak wygląda Twoja konsekwencja w działaniu? Czemu raz działasz, a raz nie? 

Wiele z nas chce wyników, ale mało kto działa skutecznie. Nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi! Zastanów się, co możesz zmienić, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie! Ile Ty masz sił i motywacji do działania? 

Jak wygląda Twoja konsekwencja w działaniu? 

Wielu z nas nie jest konsekwentna. Nie działamy tak, jak chcemy. Nie mamy wyników i rezultatów swoich działań. Nie mamy po prostu konsekwencji. Nie chce się nam działać i nie wyciągamy z tego wniosków. A działanie jest trudne, bo wymaga to poświęcenia czasu i pieniędzy na daną rzecz. Czy to blogowanie czy media społecznościowe czyt reklama lub tysiące innych rzeczy. Jak Ty działasz? Jak tam Twoja konsekwencja w działaniu? Masz na tyle czasu, aby osiągnąć sukces? Czy robisz wszystko, aby go osiągnąć? No i w tym jest problem! Nie robimy wszystkiego bo się boimy. Nie mamy na tyle odwagi, aby działać na sto procent. Sam nie mam. Wiele rzeczy mam do poprawy. A Ty?

Do poprawy jest wiele w działaniu i w swojej głowie, ale nie można się przez to załamywać! Trzeba działać i się rozwijać! Każdego dnia! Bo często to blokuje nas głowa i tu jest problem. Nasza mentalność. Nasz brak konsekwencji. Bo nie musisz mieć talentu. Fakt, to coś pomaga, ale bez tego też można dać sobie radę! Musisz tylko być systematyczny i działać według strategii, którą sobie obierzesz. I tyle, czy aż tyle? No właśnie! Musisz ogarnąć siebie, aby mieć naprawdę spore wyniki w działaniu. Musisz wiele czasu pracować nad sobą i nad swoimi słabymi stronami. Chociaż będzie Ci ciężko i nie będzie się chciało, to musisz coś ogarnąć, aby mieć ten cel przed oczami i dążyć do niego. 

Wiele rzeczy wymaga poprawy, ale nigdy nie można się poddawać. To najgorsze, co możesz zrobić! Trzeba naprawdę się postarać, aby ustalić plan i się go trzymać. Aby Twoja konsekwencja w działaniu pokonała Twoje słabości. Nie będzie Ci to łatwo przychodziło, ale trzeba zacząć nad sobą pracować. Pracować nad swoją działalnością. Nie będzie to zawsze proste. Niestety… ale trzeba działać mimo przeciwności. Trzeba cisnąć i mieć w głowie cel i motywować się nim. Szukaj pasji i się w nich rozwijaj. Pokaż swoją wartość innym. Pokaż wartość ludziom w niszy. Jak to zrobisz, to już zależy od Twojego planu. Od Twojego działania. 

Zastanów się, jak Twoja konsekwencja w działaniu pomaga Ci w życiu? Warto być konsekwentnym? Warto się rozwijać? Warto mieć cele w głowie? Warto się rozwijać? Zastanów się nad tymi pytaniami. Zastanów się, ile możesz zrobić, aby osiągnąć swoje plany? Ile brakuje Ci do lepszego życia? Co możesz zrobić, aby osiągnąć maks swoich  możliwości? Zawsze można być lepszym do siebie i wtedy nigdy nie osiągniesz maksa? Codziennie możesz być coraz lepszym i lepszym. Ale trzeba na to zasłużyć! Trzeba się rozwijać i nie poddawać. Mimo lęku i przeciwności. Mimo gorszych dni i braku motywacji. A jak to zrobisz, to już zależy od Ciebie. Zależy od Twoich celów i planów. 

Jak bardzo Ty jesteś konsekwentny? Co chcesz w życiu osiągnąć i jakie mieć rezultaty? Kim chcesz być i w czym chcesz być dobry? W jakiej dziedzinie chcesz być super? W czym chcesz się rozwijać i co jest Twoją pasją? Pomyśl trochę nad tym i zrób pierwszy krok! Kup kilka książek na ten temat i zacznij się w tym rozwijać! Szukaj swoich pasji i zainteresowań! Szukaj możliwości na rozwój! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Jesteś wytrwały?

Scroll to top