Tego jest za dużo! Działaj w swoim tempie! Rozumiesz?

Wiesz, że czasem tego jest za dużo! Po prostu nie wyrabiam! Dlaczego? 

Nie raz wydaje się, że za dużo mamy na głowie. Co robić, aby nie przeciążać swojego umysłu? Co robić, aby mieć wyniki online? Pamiętaj, że nie jesteś robotem. Masz swoje limity! 

Tego jest za dużo? Co robić? 

Co robić, aby osiągać swoje cele? 

Nie rozwijaj się za szybko. 

To pomaga w tym, gdy jest tego za dużo. Gdy widzisz, że coś się powtarza tysiące razy i nie masz wyników, jakie chciałbyś mieć. Mnie to pomaga. Po prostu odpuszczam rozwój i próbuje innych rzeczy. Takie przeładowanie nie jest według mnie dobre. Wtedy robi się za dużo i nie robi się odpowiedniej analizy tego działania. Czasem trzeba przystopować. Zrobić coś innego niż zwykle. Pomyśleć nad swoim działaniem i nad efektami tegoż działania. Nie jest to łatwe, gdy jest się żądnym wiedzy jak ja, ale czasem tego jest za dużo i trzeba odpuścić. Dla mnie to dobra strategia i dzielę się nią! Nie możesz mieć za dużo na głowie, bo są jakieś limity! Nie ma tak, że ciągle będziesz pracował i jakoś tego nie odchorujesz. Z moją chorobą to bardzo dobre podejście. Tobie radzę to samo. Nie ma co się otaczać ciągle nauką. Trzeba też praktyk i działania. Trzeba wstać z piachu i wejść na szczyt, tworząc solidne fundamenty. 

Nie czytaj dużo książek na raz. 

Dwie, trzy to góra. Bo potem się szybko miesza. A najlepiej to czytać od razu stosować. Ale z tym jest różnie. Wiem, jak ja czytam i potem nie stosuję tej wiedzy. Ale wszystko przyjdzie z czasem. Nie ma co się przejmować tym, że czasem nie robimy to co w książkach i działamy po swojemu. To normalne, ale może warto sprawdzić strategię z danej książki czy kursu? Zastanów się nad tym, co jest ważne, wyniki czy zdobywanie ciągle wiedzy? Określ plan i działaj z tym, co się dowiadujesz w szkoleniach. Sprawdzaj u siebie i dziel się wynikami… Tyle? 

Masz limity. 

Każdy je ma i Ty też. Nie da się działać ciągle na wysokich obrotach. W końcu to się zemści. I nie będzie tak fajnie… Trzeba odpoczywać i zmienić swoje życie w swoim tempie, a nie tak, jak mówią, że szybko i szybko… Każdy jest inny. Musisz znać swoje możliwości. Poznać siebie. Nie ma co się poddawać. Trzeba działać i wyciągać wnioski, ale miej na uwadze, że każdy jest inny i ma inne życie. Nie ma tak, że ktoś zrobi coś w godzinę, to Ty zrobisz to tak samo. Każdy ma inne zasoby i nie ma tak, że skopiujesz kogoś na sto procent i będziesz mieć takie same efekty. Wszystko z czasem i w swoim tempie. Masz limity i nie ma co się przejmować. Robić w takim tempie, jak Ty chcesz! 

Najpierw poznaj coś i zaraz wykorzystaj i wyciągnij z tego wnioski. 

Nie edukuj się ciągle! Trzeba trochę podziałać. Wyciągnąć wnioski i zacząć działać skutecznie. Rozwijać swoje doświadczenie. Rozwijać siebie w swoim tempie. Na wszystko przyjdzie czas. Nie przejmuj się innymi, którzy działają, jak Ty! Rozwijaj się tak, jak Ty chcesz i tyle. Ale wykorzystanie wiedzy to najlepsza strategia przewagi nad konkurencją. I do tego konsekwencja i będziesz mieć bombę marketingową! 

Wyznacz cele edukacyjne, które Cię nie przytłaczają! 

Nie ma tak, że nauczysz się wszystkiego. Ucz się tego, co jest dla Ciebie ważne! Nie patrz na innych. To Twoje życie i rozwijaj się tak, jak chcesz. Są oczywiście terminy, które musisz dopiąć, ale ustalaj takie cele, które dają Ci satysfakcję. Rozwijaj się, jak chcesz. Dawaj z siebie wszystko i tyle. Czasem tego jest za dużo, ale dasz radę! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Czasem daj sobie czas na odpoczynek, jak Ty lubisz odpocząć?

Scroll to top