Twój ebiznesowy projekt… czyli co jest ważne na początku?

Jaki jest Twój ebiznesowy projekt? Co chcesz osiągnąć w Internecie? 

Czy masz jakieś fajny projekt do zrobienia online? Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu i co zmienić w życiu swoich odbiorców? 

Twój ebiznesowy projekt jest bardzo ważny! 

HA! Jakie to trudne pytanie! Co Ty chcesz osiągnąć w Internecie? Co chcesz ogarnąć. aby mieć wyniki w sieci? Czym chcesz się zajmować? Bo możliwości jest wiele! Ale trzeba działać, a nie kombinować i ciągle zmieniać zdanie. Bo wiem, jak ciężko jest wybrać temat, gdy interesuje wiele rzeczy lub jak ciężko jest wybrać choćby jeden temat, gdy nic nie pasuje…. To jest dopiero dylemat i obie strony to na końcu zawsze jest wybór! Albo wybierasz jedno i działasz w tym na sto procent, albo kombinujesz i nie masz z tego nic. Takie jest po prostu życie i tego nie przeskoczysz! Zastanów się nad tym, jaki jest Twój ebiznesowy projekt? Co wybierasz? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby naprawdę się rozwijać i budować solidną markę w Internecie? Bo nie będzie Ci lekko, gdy wszystko stanie się naprawdę trudne i trzeba będzie pokonać swoje lęki… To jest dopiero walka ze sobą! To jest dopiero wyzwanie, gdy trzeba się rozwijać mimo przeciwności… Zastanów się, czy jesteś na to gotowy? Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swój cel? 

Bo wiele osób działa, bo działa… nie pracuje nad sobą i kombinuje każdego dnia robić coś innego. W końcu nie ma z tego nic i ludzie się frustrują i demotywują. Trzeba wybrać co chce się robić w życiu i działać w tym temacie do upadłego. A nie kombinować i nie wymyślać! I będzie Ci się chciało skakać z kwiatka na kwiatek i kombinować, co by tu zrobić, aby “szybko coś osiągnąć…”. Nie ma szybko! Jest praca każdego dnia, aż Ci będziesz miał dość. To praca nad sobą i swoimi umiejętnościami, aby być coraz lepszym w swoim temacie. To wymagające zajęcie na całe dni i noce. A nie godzinę dziennie, jak wiele osób się reklamuje. Nie z jednej kampanii, gdzie widzisz końcowy efekt ciężkiej i długoletniej pracy… Musisz zobaczyć swój temat od środka… zobaczyć, co jest ważne dla Twoich klientów i dla Ciebie. Połączyć te dwie sfery. I zobaczysz w końcu ile pracy Cię czeka, aby osiągnąć swój cel. 

Na pewno nie będzie Ci lekko na początku, gdy wszystko staje się “nowe”, gdy zobaczysz na swoje pasję z innej perspektywy. To będzie bolesne uderzenia w Twoim życiu, gdy zobaczysz ile czeka Cię wytrwałej pracy i konsekwencji. Zastanów się dobrze, co jest dla Ciebie ważne i zacznij się z tym realizować pomimo przeciwności jakie Cię spotkają… Nie poddawaj się za szybko i zrób jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. Staraj się codziennie być coraz lepszym. Staraj się rozwijać mimo przeszkód, jakie będziesz mieć. I nie poddawaj się za szybko! Bo każdy dzień daje Ci nowe możliwości i dzięki temu się rozwijasz i zdobywasz nową praktykę, bo codziennie się czegoś uczysz. Twój ebiznesowy projekt to działania na lata, a nie kilka dni, gdy masz motywację. Jak Ty chcesz się rozwijać? Jaki projekt chcesz stworzyć? W czym chcesz być naprawdę dobry? Jakie chcesz stworzyć sobie możliwości na przyszłość? Jakie masz cele, które napędzają Cię do sukcesu?


Na pewno nie będzie Ci wszystko szło po myśli, ale zrób jak najwięcej, aby mieć coraz lepsze rezultaty i cieszyć się z nich! Czeka Cię sporo pracy, więc rozwijaj się i dąż od swoich celów mimo wszystko! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Od czego Ty zaczynasz?

Scroll to top