Jak budować markę osobistą? Co jest ważne w początkowej fazie?

Jak budować markę osobistą w Internecie? Co jest ważne i konieczne? 

Jak można budować swoją markę w branży? Czy ciężko jest działać w różnych niszach? Czy warto budować markę osobistą? Jakie są metody na działanie, aby zbudować coś naprawdę dobrego? 

Czy łatwo jest budować markę osobistą? 

Niestety nie… trzeba wielu działań, aby osiągnąć sukces w sieci! Jakie działania Ty podejmujesz? 

Bądź sobą.

To chyba oczywiste, aby być sobą, gdy budujesz markę. To podstawa działania w swojej marce. Nikt nie będzie taki, jak Ty. Musisz się naprawdę postarać, aby marka osobista, którą budujesz była, jak najlepsza. Musisz zrobić wiele, aby osiągać swoje cele. Osiągać cokolwiek w budowie marki… Bo to nie jest łatwe. Wiem, jak jest u mnie. Wiem, jak jest u innych. Wszystko wymaga czasu i zaangażowania. Nie będzie Ci z tym lekko, ale dasz sobie radę. Jak budować markę osobistą? Musisz być sobą i pokazać swoją wiedzę i doświadczenie. Pokazać, że masz coś do zaoferowania swoim potencjalnym klientom. 

Stań się ekspertem i profesjonalistą.

To też ważny element marki osobistej. Musisz być w czymś dobry! Musisz się czymś wykazać. Musisz poznać swoje dobre i słabsze strony. Nie ma tak, że staniesz się ekspertem w tydzień. To praca na lata! Praca, która da Ci wiele możliwości, jeśli ogarniesz swoją głowę. Nie będzie Ci łatwo, ale dasz sobie radę. Każdy dzień to nowe możliwości, a Ty je będziesz wykorzystywał. Im więcej się uczysz, tym mniej wiesz.  Mam to samo, a Ty?

Warto być w czymś dobrym i w czymś się wykazać. Ale to długa praca przed nami, aby się to urzeczywistniło. Bo praca nad sobą jest najtrudniejsza. Praca z innymi to przywilej… Pomaganie innym to świetną sprawą, ale wiele rzeczy trzeba u siebie poprawić, aby przekazać wiedzę innym. Zrób, co się da, aby osiągać sukcesy i zostań profesjonalistą. 

Licz tylko na siebie.

Nie licz, że ktoś Ci pomoże. Licz na siebie i swoje możliwości. Na początku nikt Cię nie zna. I nie masz takich możliwości jak inni eksperci w niszy. Nikt nie pomoże początkującemu, więc trzeba się jakoś wykazać. Pokazać innym, że ma się coś do przekazania innym. Nie ma tak, że napiszesz 2 wpisy na blogu i będziesz ekspertem. To nie jest tak! To ma być 200 artykułów, które pomagają innym! To ma być Twoja wiedza i doświadczenie. To ma być Twoje działanie i Twoje poświęcenie. I tyle! Nie ma na co liczyć. Trzeba naprawdę działać i nie poddawać się w tym. A będzie trudno, wiem, jak jest u mnie. Budowa marki nie jest taka łatwa! 

Wyróżnij się w czymś.

W czym możesz się wykazać? W czym możesz być dobry? Co możesz zrobić inaczej i bardziej wartościowo? To nie jest łatwe pytanie. Nie ma tak, że będziesz tylko sobą. To musi być coś jeszcze. To musi być coś unikalnego i wartościowego. I nie ma tak, że zrobisz to raz… To ma być konkretne działanie! Ma być coś dobrego dla innych. Musisz poświęcić czas na działanie. Poświęcić czas na coś nadzwyczajnego. Nie będzie łatwo, ale dasz sobie radę i będziesz w końcu w czymś bardzo dobry! 

Doceń to, co masz.

Wykorzystaj swoje aktualne możliwości. Działaj z tym, co masz. Poświęć czas na działanie. Poświęć czas na robienie wszystko, aby budować markę osobistą. To nie będzie łatwe! Ale z czasem ogarniesz swoją markę i będziesz mieć z tego efektu. Ale to proces i musisz poczekać i na to sobie zasłużyć! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty budujesz markę?

Scroll to top