Twój ebiznes może być ciekawy! Ale trzeba nad nim pracować.

Twój ebiznes może być ciekawy, ale trzeba nad nim działać! Pomyśl nad tymi sprawami…

Jak się działa w Internecie? Co możesz zrobić, aby dzięki działaniu w sieci, osiągać swoje pierwsze sukcesy w niszy? Co jest kluczowe w działaniu? Co możesz zmienić w życiu swojej grupy odbiorców? Czy łatwo jest działać online?

Czy ebiznes może być ciekawy? Czy jest trudny? 

Jest trudny, ale nie ma co się poddawać. W końcu osiągniesz cele! 

Pokaż kawałek rozwiązania. 

Nigdy nie dawaj wszystkiego za darmo! Pokaż skrawek swojej wiedzy na blogu czy mediach społecznościowych. Na pewno nie będzie Ci to łatwo przychodziło, bo chciałbyś dawać wiele za darmo, ale ludzie i tak nie docenia do końca tych darmowych treści. Możesz im dać coś mega darmowego, ale i tak tego nie wypróbują, bo im się po prostu nie chce. I nie doceniają tych rzeczy za friko. Ja też tak czasem mam, a jest wiele osób, których wiedza jest ogromna i nawet to za darmo jest prawie jak za pieniądze… Ale chodzi o to, że nie można dać wszystkiego za darmo, bo ludzie i tak tego nie wykorzystają. Czekają na szybkie rozwiązania. Czekają na magiczną pigułkę. A takiej nie ma! Więc dziel się swoją wiedzą, ale z umiarem. Wszystko z umiarem…Jaką praktyczną wiedzą podzielisz się z innymi za pieniądze? Czy będzie to petarda? Niech będzie! Ale nie można się poddawać w dzieleniu się doświadczeniem. Co Ty zrobisz, aby osiągać swoje pierwsze sprzedaże? Jaką dzielisz się wiedzą za pieniądze? Co możesz dostać za darmo, a co możesz zmienić w życiu swoich klientów za płatne rozwiązania? 

Kto jest zainteresowany Twoim tematem? 

Ludzie mają różne zajawki. Na pewno interesują się i Twoim tematem. Może to motoryzacja lub sprzedaż czy coś innego, ale na pewno masz coś do przekazania. Masz jakąś ciekawa wiedzę. Masz na pewno jakąś ciekawą wiedzę. Coś interesującego do przekazania. Więc rozwijaj się w swoich tematach. Rozwijaj się każdego dnia i nie poddawaj się w tym! Na pewno ktoś będzie odbiorca Twoich treści. Może początki będą różne, ale dasz sobie radę! Czym możesz się podzielić w sieci? Co możesz zmienić w życiu klienta? Co sprawi, że ludzie będą do Ciebie przychodzić, czytać Twojego bloga czy ofertę? Czeka Cię sporo pracy, aby osiągnąć swoje cele. Nic nie przyjdzie za darmo, więc nie poddawaj się w tworzeniu swojej marki w sieci. Sprawdź, do kogo kierujesz produkt! 

Co wiesz o konkurencji?

W każdym temacie jest jakaś konkurencja. U Ciebie pewnie też. Nie ma co się tym przejmować na początku. Trzeba mieć tylko w sobie coś unikalnego i zacząć to rozwijać. Coś w sobie trzeba znaleźć. Możesz być po prostu sobą. Możesz być sobą i rozwijać swoje zainteresowania. Działać tak, aby mieć ciekawą wiedzę i doświadczenie. Wszystko zależy do Ciebie. Konkurencja będzie nacierać, ale Ty się nie poddasz, co nie? Będziesz napierał do skutku i osiągniesz swoje zamierzenia. Będziesz mieć naprawdę dobrą wiedzę! Jak wybijesz się ponad inne marki? Masz pomysł na siebie w Internecie? Czy będzie konkurencje? Na pewno, ale trzeba szukać różnic i dzielić się najlepszymi rozwiązaniami! Jakimi Ty się podzielisz? Co ogarniesz, aby mieć wyniki w branży? Zacznij osiągać swoje cele i rozwijaj się każdego dnia w swojej niszy! 

To nie zajmie Ci kilka dni czy tygodni.

Musisz dać sobie czas. Czas na działanie i rozwój. Nie przyjdzie Ci nic samo. Trzeba być zaangażowanym. Mieć jakieś cele i dążyć do sukcesu. A nie liczyć, że ktoś za Ciebie zrobi. Ty musisz to wszystko zlepić w całość i wtedy stworzysz coś ciekawego. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i rób to! Może być naprawdę ciężko, ale naprawdę trzeba działać. Rozwiń swoje umiejętności i pokaż sobie, że dasz radę. Nie licz na idealny dzień, bo on nigdy nie nadejdzie. Twój ebiznes może być ciekawy, ale trzeba nad nim działać latami, a nie tygodniami. Nic nie przyjdzie za darmo, jak wiele osób się chwali. Za ich sukcesami są lata praca pod ukryciem i bez większych wyników. na wszystko trzeba sobie zapracować. Co Ty chcesz zmienić w życiu swoich klientów? Co możesz im dostarczyć? Jakie chcesz mieć wyniki sprzedażowe? Co sprawia Ci przyjemność? Czy ebiznes może być dla Ciebie ciekawy? tak! Jeśli tylko będziesz w tym codziennie się rozwijał!

Możesz zostać liderem!

I dzięki temu ulepszać swoją działalność internetową. Możesz zostać liderem i działać według swoich pasji. Więc nie ma co myśleć, trzeba działać! A nie obijać się i liczyć na nie wiadomo co! To Twoje życie i Twoje cele, ale ja Cię nie przekonam do działania. Sam musisz zdecydować i zacząć działać. To Twoja decyzja. Żebyś potem nie narzekał, że nic nie działa. Działa, ale trzeba się postarać i rozwijać. Nie czekać! Chcesz być liderem? To działaj każdego dnia i nie mów, że się nie da… Da się, tylko trzeba działać z planem i celem prze sobą. Masz wiele możliwości w Internecie, więc wykorzystaj je! 

Na czym możesz zarobić? Jak możesz wypromować produkt? 

Masz na to pomysł? Wiesz, jaką ofertę chcesz stworzyć? Jakie rozwiązania sprzedać? Na pewno nie jest łatwo rozwijać się w swoich pasjach. Wiem, jak jest u mnie! Ale warto szukać możliwości zarobku. Warto mieć pomysły na sprzedaż swoich usług czy produktów. 

Twój ebiznes może być ciekawy, więc zacznij działać i skończ z narzekaniem! Działaj po prostu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Nad czym Ty teraz pracujesz?

Scroll to top