To Twoje internetowe działanie! Nie możesz się poddawać!

Czym jest internetowe działanie? Co warto robić, aby osiągnąć cel? 

Wiele pracy potrzeba, aby osiągnąć swoje cele. Masz tyle możliwości, aby działać online. Wykorzystaj to, aby rozwijać siebie i swoją markę. Masz pomysł na siebie i wiesz, co dalej zrobić, aby osiągnąć sukces? 

Jakie jest Twoje internetowe działanie? 

Czy robisz wszystko, by osiągnąć swoje cele? 

Masz nową wiedzę? Wykorzystaj ją! 

To podstawa, aby być w czymś ogarniętym! Aby znać się na jakiś temacie. Aby rozwijać się w czymś, co sprawia Ci przyjemność. Wtedy działa się naprawdę dobrze! Ale trzeba mieć tę pasję. Ty masz swoje? Czego chcesz się nauczyć, aby to wykorzystać w swoim działaniu? Szukaj przydatnej wiedzy. Czytaj książki, inne blogi, słuchaj wideo i podcastów. Jest tego naprawdę wiele! Ale trzeba działać i rozwijać się. A nie czekać na idealny moment. Wszystko jest do zrobienia, ale trzeba wykorzystać swoją wiedzę. Pokazać, że masz wiele doświadczenia w danym temacie. Wykorzystaj nową wiedzę, gdy czegoś się dowiesz. Wypróbuj swoją pasję i zobacz, czy ludzie potrzebują Twojej wiedzy! Na pewno ktoś będzie chciał nowych informacji w danym temacie. Ty możesz je dostarczać poprzez bloga i media społecznościowe. Zastanów się, jak możesz wykorzystać nowo zdobytą wiedzę? 

Na co skupisz uwagę przy sprzedaży?

Co możesz sprzedać? Jaką wiedzę i doświadczenie dostarczyć? W czym możesz pomóc? Skup się na początku na czymś małym. Na jakimś małym problemie i ucz się powoli sprzedaży. To kluczowe, jeśli chcesz zmonetyzować swoją wiedzę. Poznaj dobrze potrzeby swoich klientów. Pokaż im dobre rozwiązanie. Pokaż, że warto Ci zaufać. Nie będzie to łatwe, więc trzeba działać. Trzeba się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje. Pozwól innym, aby Cię poznali. To zachęci ich do zakupu Twoich usług czy produktów. Nie będzie to łatwe, ale trzeba się jakoś rozwinąć. Trzeba poznać swoją grupę docelową. Poznać wyzwania i potrzeby klientów. A nie zawsze jest to oczywiste na początku. Postaraj się zostać dobrym sprzedawcą i skup się na dawaniu rozwiązań. 

Jak wykorzystasz swój czas? 

Na co? Po co działasz w danym temacie? Ile czasu spędzasz na rozwój? Czy jest to odpowiedni czas? Czy starasz się działać mimo przeciwności? Czy wykorzystujesz każdą wolną chwilę? To jest dopiero wyzwanie, aby działać każdego dnia na maksa. Aby rozwinąć siebie i każdego dnia być lepszą wersją siebie! Zastanów się nad tym, czy nie marnujesz swojego czasu? Czy jest on wykorzystany dobrze? Każdy ma gorsze dni i nie działa tak, jak trzeba, ale nie można ciągle sobie folgować. W końcu będziesz musiał działać na przyzwoitym poziomie. Na poziomie, gdzie się rozwijasz i masz efekty. Nie będzie Ci to szło dobrze na początku, bo wiele rzeczy rozprasza, ale z czasem to ogarniesz. Zobaczysz, że warto było działać. Że warto było się rozwijać, ale musisz na to poświecić czas. Tyle! 

Czego szukają ludzie w niszy? W czym chcesz pomagać ludziom?

Masz takie informację? Co Ty byś szukał? Jakie miałbyś problemy będąc w skórze klienta? Czego szukają ludzie w temacie Twoich pasji? Pomyśl nad tym! Zobacz, co dla ludzi jest ważne! Co możesz zmienić w życiu innych osób? Jakie rozwiązania dostarczyć? Może będzie to trudne i wymagające, ale o to chodzi w sukcesie. Zwłaszcza w Twojej pasji ,aby się rozwijać i mieć coraz większą poprzeczkę. Wszystko ma swój czas, a Ty musisz wykorzystać informację o niszy jak najlepiej! Wiedzieć, po co działasz i jakie wyzwania pokonać wraz ze swoimi klientami. Na jaki temat chcesz pomagać ludziom? Według mnie warto szukać coś z tematów swoich pasji. Wtedy działa się najlepiej, zwłaszcza na początku. Więc wybierz coś z kręgu swoich zainteresowań. Zobacz, co potrzebują ludzie i im to dostarcz! Nie ma w tym filozofii pisząc o tym, ale w praktyce jest to dużo trudniejsze. Dobrze wybierz swoją niszę i to w czym chcesz pomagać innym ludziom! Nie będzie to łatwe, ale trzeba się starać rozwijać mimo przeciwności. Warto edukować siebie, a bycie nauczycielem edukuje i Ciebie i innych… 

Co wartościowego możesz dostarczyć?

Jakie treści, produkty i usługi możesz dostarczyć? Co możesz zmienić w życiu innych ludzi? Jak możesz przekazać swoją wiedzę? Co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne? Internetowe działanie nie jest usłane różami. Wszystko wymaga pracy i czasu, jak już pisałem. Wszystko przyjdzie z czasem. Ale nie można też odwlekać działania. Nie można być perfekcjonistą! To wszystko opóźnia Twoje sukcesy. Musisz znaleźć w sobie balans między nauką i działaniem. Między pracą, a odpoczynkiem. Wszystko się uda, ale trzeba działać! Trzeba poznać dobrze swoją niszę i ogarnąć jej kłopoty. O tym pisałem już nie raz, więc pewnie o tym wiesz. 

A jak u Ciebie wygląda internetowe działanie? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty masz pasję? Napisz!

Scroll to top