To na początek Twojego działania jest bardzo ważne!

To na początek Twojego działania! Pomyśl o tych sprawach. 

Co warto wiedzieć na starcie działania w Internecie? Czy działanie online jest zawsze łatwe i przyjemne, czy potrzeba na to wiele czasu? Zastanów się, co zrobić, aby osiągnąć cel? 

To początek Twojego działania! 

Zrób wszystko, by poznać siebie. Zrób wszystko, by osiągać sukcesy online! 

Baw się pasją. Skup się na jednym temacie.

Warto od niej zacząć swoje działanie. Żeby było CI łatwiej pisać bloga czy posty w mediach społecznościowych. Ale nie oznacza to, że osiągniesz przez to sukces w tydzień! Pasja to tylko dodatkowy motywator, więc zacznij działać skutecznie! Zacznij od pasji i zobacz, jak na Twoje działania w niszy reagują inne osoby. Czy są zadowoleni z Twoich treści? Czy widzisz jakieś efekty swoich działań? Na co reagują ludzie i czy to Ci pasuje? Zacznij od bloga i zobacz czy Twoja pasja może być zmonetyzowana. Nie będzie to łatwe, jeśli masz dwa wpisy na blogu i parę wpisów w social mediach. Tego musi być sporo, abyś miał co zobaczyć w statystykach. Więc zabierz do roboty! Baw się pasją, ale najpierw sprawdź czy temat jest wart kontynuacji. Jeśli tak to super! Jeśli nie, to zawsze możesz się czegoś nowego nauczyć. 

Napisz sobie krótki plan.

Taki podstawowy plan na działanie. Aby rozwinąć swoje horyzonty i zobaczyć co jest ważne, abyś osiągnął cel. Zaplanuj swoje działania na kilka miesięcy. Zobacz, co jest dla Ciebie ważne. Jakie chcesz mieć efekty? Co chcesz poprawić i zmienić? Zaplanuj swój sukces. Potem powoli działaj i weryfikuj plan, czy trzeba coś zmienić. To co najważniejsze, to działanie. Aby zobaczyć, czy idzie się w dobrym kierunku. Plan to podstawa. Tak samo jak cele! Więc zabierz się do roboty i nie czekaj, że samo się zrobi! To na początek Twojego działania jest mega ważne, aby mieć plan i codziennie się rozwijać. Planuj skutecznie i wprowadzaj pomysły w życie! 

Masz społeczność?

Może warto budować ją wokół swojej marki? Działać tak, aby ludzie Ci zaufali? Zastanów się, czy nie warto? Dzięki stałym czytelnikom na początku możesz poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie. Poznasz problemy i wyzwania swoich klientów. Warto mieć stałych czytelników! I potem może stałych klientów? Pomyśl nad blogiem. To przyśpieszy Twoje działanie. Nie będzie lekko, ale musisz zbudować swoją markę. 

Nie przestawaj się uczyć.

Nauka i rozwój są ważne! Trzeba się nad tym skupić! Poszerzać swoje horyzonty! I nie tylko czytać i słuchać, ale i wprowadzać w życie! Ja bardzo lubię się uczyć, ale zapominam o tej praktyce… a jak jest u Ciebie? Czy działasz? Sprawdzasz wiedzę? Zastanów się, co dla Ciebie jest ważne? Jakich rzeczy potrzebujesz się nauczyć? Wiedza jest super, ale bez działania jest niczym… Jaki Ty masz stosunek do nauki? Lubisz zdobywać nową wiedzę? Wiesz do czego jest Ci ona potrzebna? 

Jaką wartość dostarczysz?

Trzeba tworzyć wartościowe produkty! Rozwijać siebie, aby tworzyć coraz nowszą ofertę. I nie jest to takie łatwe. Trzeba dużo wiedzy i czasu, aby uporządkować swoją ofertę i stworzyć coś ciekawego. Nie jest łatwo tworzyć produkty wiedzowe. Jak Ty chcesz przekazać swoją wiedzę? Czy jest ona wartościowa dla innych? Zastanów się nad swoimi produktami i rozwiązuj problemy swoich klientów! Jaki Ty masz pomysł na produkt lub usługę? 

Nie myśl za dużo, działaj!

To chyba najlepsze co możesz zrobić! DZIAŁAĆ! Rozwijać się każdego dnia. Robić coś wartościowego dla innych. Nie ma lekko w działaniu w Internecie. Wiele osób myśli, że to łatwe i potem ma kłopoty z działaniem, bo nie mają czasu na rozwój. A działanie w sieci wymaga dużo pracy na początku. I nie przyjdzie Ci wiele rzeczy łatwo. Pasja trochę pomaga, ale nie jest mimo niej przyjemnie. Czeka Cię dużo do poprawy w sobie. Czeka Cię praca nad mentalnością i nad swoimi umiejętnościami. Zrób wszystko, aby osiągnąć cel! To na początek Twojego działania! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty byś do tego dodał?

Scroll to top