Wszystko to pasja? Czy ona wystarczy, aby osiągnąć cel?

Według mnie to pasja napędza wiele ludzi… To pasja daje Ci motywację i siłę do codziennego działania.

Każdy powinien w swoim życiu realizować się w pasji. Mieć coś, co napędza Cię do działania każdego dnia. Nie musisz na tym zarabiać. Czasem zwykła inspiracja i rozwój poza godzinami zwykłej pracy, powoduje, że nabierzesz motywacji do innych działań. Nie zawsze musisz zarabiać na pasji. Możesz się tylko poprzez nią wyrażać! 

To pasja sprawia, że chce Ci się więcej działać? 

A jak jest z tym u Ciebie? Co myślisz o pasji? Czy ona faktycznie pomaga? Czy to tylko głupie gadanie ludzi, aby naciągnąć w jakieś biznesy? Mnie pasja bardzo pomaga, ale sama nie wystarczy, aby coś osiągnąć. Trzeba działać. Rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. To pasja napędza, ale to nie jest klucz do działania. Nie wystarczy sama pasja… A jak z tym jest u Ciebie? Czy pasja Ci pomaga? Czy warto szukać pasji, czy iść w kierunku, gdzie są pieniądze? I to jest ciekawe pytanie: czy na pasji można zawsze zarobić? Czy sama pasja wystarcza w tym, aby osiągać sukcesy w życiu? No to dobre pytanie!

To pasja pomaga, ale nie można liczyć tylko na nią. Trzeba się postarać nad tym, aby działać i mieć ten cel i plan. Bez tego nie ma szans na sukces. A to, że masz pasję, tylko Ci pomoże, ale nie zrobi nic za Ciebie. Tyle… Nie ma co liczyć na pasję, gdy nie działasz i ciągle czekasz na idealny moment. Tak łatwo to nie będzie! Poza tym trudno jest znaleźć pasję. Wiele osób mówi, że jej nie ma i nie znajdzie. Każdy ma coś, co go interesuje!

Zastanów się nad tym, w czym Ty możesz się wykazać? W czym masz ciekawą wiedzę lub praktykę? O co pytają Cię Twoi znajomi? W czym lubisz radzić innym? Czego lubisz się uczyć? Co sprawia, że działasz i chce Ci się uczyć? To są dobre pytania. To są dobre pytania… I warto sobie na nie odpowiedzieć! Zastanowić się, w czym możesz być dobry i w czym chciałbyś się rozwijać? To, co wybierzesz, jest ważne i warto nad tym usiąść i przemyśleć to, co chciałbyś robić w życiu? Ile masz w sobie determinacji, aby znaleźć pasję? Może masz kilka rzeczy, które Cię interesują? Jak możesz to połączyć?

Co możesz zmienić w danym temacie? Jak możesz się wybić w danej niszy? To nie będzie łatwe, ale Ty dzięki pasji, możesz zrobić i stworzyć coś wyjątkowego. Wyjątkowy produkt lub usługę! Ludzie z pasją nie widzą przeszkód! Widzą możliwości! Jakie Ty możliwości widzisz? Zastanów się dobrze i zacznij robić coś wspaniałego… Będzie ciężko, ale to pasja Ci pomoże! Będziesz mieć dzięki niej dodatkowego kopa! Ale sama pasja nie wystarczy. Musisz działać. Musisz się rozwijać i dawać z siebie wszystko. Pokaż, że masz coś do przekazania innym! Że masz coś do powiedzenia w danym temacie!

Jak Ty się rozwijasz dzięki pasji? Co sprawia, że chce Ci się działać? Czy chce Ci się działać mimo przeciwności? Czy masz w sobie siłę do działania? Co sprawia, że chce Ci się działać? Ile chcesz się rozwijać? Ja całe życie! A Ty? Chcesz rozwijać swoją pasję każdego dnia? Do końca swoich dni? Zastanów się nad tym. Zastanów się nad tym, jak pasja może Ci pomagać? I czy warto ją znaleźć, aby pracować nad swoim rozwojem…

Dawaj z siebie wszystko i nie poddawaj się. Zacznij szukać pasji i tematów, które faktycznie Cię interesują!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co jest Twoją pasją?

Scroll to top