W czym chcesz być świetny? W czym chcesz się rozwijać?

Chcesz być dobry? Chcesz być świetny? To musisz się naprawdę postarać! Nie ma lekko…

Budowanie swojego doświadczenia jest bardzo ważne! Co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Jakie masz przeszkody do pokonania na swojej drodze? Czy wiesz, co zrobić, aby osiągnąć sukces?

W czym chcesz być świetny?

Dlaczego chcesz być świetny w danym temacie? Co powoduje, że dany temat Cię interesuje? U mnie to marketing (między innymi internetowy), a jak jest u Ciebie? Co chciałbyś osiągnąć w danym temacie? Zastanów się nad tym, dlaczego wybrałeś ten temat. Dlaczego akurat taki, a nie inny temat? Ja zawsze chciałem pracować na komputerze. W dzieciństwie to miały być projekty architekta, potem programowanie, aż w końcu padło na ebiznes, bo biznes chciałem mieć od dziecka i ciągle dążę do tych dziecięcych marzeń. Jeszcze trochę i nim zostanę. Teraz skupiam się na pracy nad sobą, swoją chorobą i swoimi umiejętnościami marketingowo-sprzedażowymi. Jak jest u Ciebie? W czym chcesz być świetny?

Zastanów się nad tym dobrze, bo to może decyzja na całe życie. Co chciałbyś robić do końca życia? Co chciałbyś robić każdego dnia? To są dopiero trudne pytania. Bo to pytania o Twoje życie. Dawaj z siebie dużo i nie ma, że się nie chce. Bo sukces to ciężka praca. Praca nad sobą jest ogromnie trudna. Wszystko wymaga skupienia i działania. Tylko działanie z planem i celem da Ci naprawdę sporo. Więc wiesz, co na najbliższe lata chcesz robić? W czym chcesz się wykazać? W czym rozwijać i dawać ludziom wartość? Masz wiele możliwości na działanie. Więc wybierz dobry temat i do dzieła!

Zobacz, ile jest ludzi z pasją… Z czymś, co ich napędza codziennie. Jak Ty chcesz się rozwinąć? Co chciałbyś robić przez większość dnia? Jak chciałbyś się wyróżnić w niszy i pokazać, że Twoje produkty i usługi są najlepsze? A może chcesz pracować na etacie i tam też są możliwości rozwoju! Jest wiele dróg sukcesu, to nie musi być biznes. To może być praca w korporacji i tam możesz się wykazać, gdy zaczniesz na sobą pracować i się szkolić. Nie ma jednej drogi do sukcesu. Jest wiele możliwości… Jaką Ty wybierasz? Co Ty chcesz osiągnąć, dzięki swojej pracy?

Zastanów się nad tym tekstem i przeczytaj go jeszcze raz. Zastanów się nad tym co sprawia Ci przyjemność i co chciałbyś codziennie robić. Nie śpiesz się z tym. To Twoja decyzja i Twoje życie. Podejmij dobrą decyzję!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym chcesz się rozwijać?
Twoja pasja to?

Scroll to top