Porażka czy sukces? Co Cię bardziej motywuje do działania?

Porażka czy sukces? Co Cię napędza? Co powoduje u Ciebie motywację? Kij czy marchewka?

Każdy motywuje się na inny sposób. Każdy ma inny sposób na to, aby działać. Jak z tym jest u Ciebie? Co Cię bardziej motywuje? Jaki Ty masz sposób na motywację?

Porażka czy sukces? Co jest lepsze dla Ciebie?

Warto się zastanowić nad tym pytaniem. Zobaczyć jak jest u Ciebie. Co chciałbyś osiągnąć i dlaczego? Co masz do pokazania światu? Co Cię napędza? Ile jesteś w stanie zrobić, aby osiągnąć coś ciekawego i dochodowego? To są bardzo ciekawe pytania i trzeba sobie w pewnym momencie na nie odpowiedzieć. Daj sobie na to czas. Ale nie przeciągaj tego za długo…

Sukcesy napędzają na pewno, ale czy porażki także? Według mnie to i to napędza w pewny sposób. Ale trzeba sprawdzić jak Ty masz u siebie. Czy porażka czy sukces? U mnie jest trochę tu i trochę tu… Może jestem dziwny, ale tak mam. Zastanów się nad sobą. Ile możesz osiągnąć poprzez motywację? Na pewno dużo, więc nie ma co się poddawać, gdy przyjdzie porażka. Na pewno nie możesz się poddać. Nie zasługujesz na to, aby się poddać. Każdy może osiągnąć sukces i każdy ma prawo do sukcesu, ale trzeba sobie na to zapracować.

Nie będzie lekko z motywacją, bo nie wszystko się udaje zawsze. Wtedy pojawiają się porażki. Ale porażka to nie zawsze coś złego. Często ona motywuje ludzi do dalszej pracy nad sobą i swoim biznesem. To wymaga dobrej analizy sytuacji, więc zrób to dobrze, aby bardziej się nie zniechęcić.

Porażka czy sukces to dla każdego co innego. Każdy ma inny styl motywacji i inaczej działa. Jak Ty możesz brać naukę z obu tych rzeczy? Po prostu trzeba zobaczyć co Cię bardziej motywuje i tyle. Zacznij od poznania siebie, aby wiedzieć w dalszym etapie działania, co robić. Oczywiście większość motywują sukcesy, ale są osoby takie jak ja, że porażka też motywuje do dalszego działania. Na pewno nie jest to pięćdziesiąt na pięćdziesiąt, ale tak 80 do 20 to na pewno. Więc lepiej motywują mnie sukcesy. A jak jest u Ciebie? Co Cię bardziej motywuje do działania każdego dnia? Sukcesy czy porażki są dla Ciebie ważne?

W jaki sposób Ty chcesz zacząć się motywować? Co da Ci większe efekty? Sprawdzałeś u siebie, co działa w Twoim przypadku? To jest łatwe do sprawdzenia. Zobacz co bardziej ładuje Ci siły do pracy? Pomyśl i sprawdź i zacznij korzystać! Może to wymaga testów, ale to normalka w rozwoju. Wszystko trzeba sprawdzić i zobaczyć, jak działa w Twoim przypadku. Więc do dzieła!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Cię napędza?

Scroll to top