Szanuj swój czas… ogarnij się i nie poddawaj się!

Ej tam! Szanuj swój czas! Zastanów się nad tym, jak dobrze wykorzystujesz czas, jaki masz? 

Co zrobisz, gdy nie masz czasu? Co robisz, gdy masz go za dużo? To dobre pytanie, co nie? Wiele z nas, albo nie ma czasu, albo ma go za dużo. Jak sobie radzić z tym, aby znaleźć czas na wszystko i jeszcze odpocząć? 

Szanuj swój czas i wykorzystaj dobrze to, co masz!

Ciężko napisać, co zrobić, aby znaleźć dużo czasu… bo wiele z nas nie ma go za wiele. I wiem, jak ciężko jest pracować w sieci, po pracy etatowej. Rozumiem, choć nie miałem takiej sytuacji. Trzeba jednak znaleźć ten czas i choćby nie wiem, co, to się nie poddawać. A początki są trudne, jak jesteśmy przyzwyczajeni, że trzeba coś robić w sieci, niż oglądać TV czy grać w gry. Na to przyjdzie czas! Na wszystko przyjdzie czas, ale trzeba ogarnąć kompromis. Albo wypoczynek, albo działanie na początku! Zastanów się dobrze, z czego możesz zrezygnować, aby osiągnąć swoje cele online. Musisz szukać i kombinować, aby tego czasu mieć jak najwięcej. I wykorzystać go dobrze! To kolejne wyzwanie na Twojej drodze do sukcesu. Pomyśl co zrobić, aby szukać coś dla siebie, aby mieć pasję i dzięki temu pracować szybciej  i wydajniej. 

Wiele osób mówi: nie marnuj czasu, ale co to tak naprawdę oznacza? Czy to tylko ograniczenie rzeczy, które przeszkadzają? Nie! To także praca nad sobą, aby zobaczyć, co przynosi Ci efekty i w czym czujesz się dobrze. Wtedy działa się naprawdę dobrze! Jednak by mieć taki stan rzeczy, to musisz się ogarnąć. I naprawdę sporo pracować. I ten czas jest Ci potrzebny, tak samo jak wytrwałość w dążeniu do celu. Więc zabierz się serio za robotę, a nie kombinuj i nie skacz z kwiatka na kwiatek. Więc zastanów się nad tym dobrze, czy jesteś w stanie, się poświęci? Masz na tyle siły i motywacji, aby rozwinąć się w sieci w odpowiedni sposób? Czy masz na tyle energii każdego dnia? Poświęcisz się pracy na tyle, aby za kilka lata mieć efekty swoich działań? Mówię tu o latach, rozumiesz? Nie tygodniach, jak wiele osób mówi… wierzysz w szybkie efekty? Czytasz o nich często, co nie? I co z tych efektów? Kto jest przykładem szybkich efektów, gdy nie działało się nigdy w sieci? Ludzie osiągają sukcesy po kilku miesiącach, gdy mieli jakieś doświadczenie i lata praktyk iw danym temacie. Wtedy jest szybki rozwój możliwy, ale bez odpowiedniej praktyki nie osiągniesz szybko swoich celów. Wiele z ludzi sukcesu pracowało przez lata po cichu, zanim osiągnęli cele. To była ich praca i doświadczenie, ich praktyka i działanie każdego dnia bez wymówek! 

Jesteś tego świadomy? Że nic nie ma za darmo? Że nie osiągniesz celu, bez odpowiednich działań? Czeka Cię sporo pracy, a Ty wolisz marnować czas… albo działasz, ale niezbyt skutecznie i rezygnujesz co chwilę z działania. I potem znowu zaczynasz, i znowu i znowu… Rozumiesz, ile czeka Cię pracy i poświęcenia czasu, aby osiągnąć cel? To nie jest takie łatwe, jak wiele osób mówi. Nie możesz marnować danego Ci czasu. Rób swoje i nie poddawaj się, gdy coś nie wychodzi. Pracuj, testuj, sprawdzaj i kombinuj, aż osiągniesz cel. Nic nie zmieni się w Twoim życiu, jeśli nie będziesz działać skutecznie. Masz wiele do zmiany, więc zabierz się już dziś, za działanie! Szanuj swój czas i pokaż sobie, że dasz radę osiągnąć swoje cele. Uwierz w siebie!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top