Buduj doświadczenie każdego dnia… czy to łatwe?

Buduj doświadczenie każdego dnia. Czy to łatwe zadanie? 

Niestety nie… i trzeba się z tym pogodzić, bo praktyka zdobytej wiedzy jest często trudna. Wiele z nas boi się też działać i nie ma przez to wyników. Wiele z nas czeka na idealny moment i to też jest problem…

Co oznacza: buduj doświadczenie każdego dnia? 

Na pewno chodzi o to, by:

DZIAŁAĆ! 

I nie poddawać się, gdy przyjdą gorsze momenty w Twoim życiu. A będzie ich wiele na Twojej drodze, więc zastanów się, jak Ty możesz coś zmienić w swoim życiu? Co może sprawić, że będziesz mieć lepsze wyniki? Gdzie znajdziesz motywację do osiągania celów? Masz wiele możliwości w Internecie? Może wypróbuj się w tym medium? Może sprawdź się na blogu i zobacz, jaki jest odzew? Czy ludzie są zainteresowani Twoimi treściami? O czym czytają najwięcej? Może o tym zacznij budować jakiś produkt, tworzyć ofertę? Zobacz, czy masz na tyle czasu, aby prowadzić coś online. To nie jest takie proste! Wymaga to dużo czasu! Zawsze coś też wypadnie. Zawsze coś się zepsuje i trzeba to naprawić… na to potrzeba czasu, a nie pół godziny dziennie. Prawda jest taka, że działanie w sieci jest mega wyczerpujące i wymaga czasu. A Ty słyszysz pewnie o tym, aby tylko sobie popracować godzinkę i będziesz mieć szybkie wyniki. Ja mam inne zdanie, więc napisz, jaki Ty masz? 

Zastanawiałeś się, jak możesz być jeszcze lepszy w niszy? Co możesz poprawić w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele? Czy musisz działać? Na pewno! Musisz poddać się i zacząć rozwijać mimo przeciwności. Zastanów się w jakiej niszy chcesz działać? Co Cię interesuje? Wtedy działa się naprawdę dobrze. Gdy działasz w temacie swoich pasji, to będzie Ci się działało lepiej. Potem możesz zaczynać inne projekty. Gdy nabierzesz doświadczenia, to możesz wchodzić w lepsze niszę i działać z lepszym budżetem. Wszystko po kolei! A wiele z nas przechodzi w trudne rynki i nie widzi siebie w danym temacie, ale działa, bo chce mieć szybkie pieniądze. Zastanów się, czy warto działać w taki sposób czy lepiej mieć plan i działać w odpowiedniej niszy, która Cię interesuje? To chyba jest najważniejsze, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy. Aby nabrać pewności siebie. Aby nabrać pierwszego doświadczenia. To jest ważne, a nie to, żeby wchodzić w tematy, o których nie masz pojęcia. Jak masz doświadczenie to jest to dobry sposób, aby sprawdzić się w różnych dziedzinach, ale w innym wypadku nie ma sensu wchodzić w byle jakie branże! 


Więc buduj to doświadczenie na tym, nad czym się znasz albo nad tym czego chcesz się uczyć. Wtedy nauka przychodzi do Ci łatwo! Masz wtedy motywację do działania każdego dnia. Więc zabierz się za siebie. Staraj się z całych sił praktykować zdobytą wiedzę. To nie będzie łatwe zadanie! Nie myśl o szybkich efektach, gdy zaczynasz. Działaj w swoim tempie i po godzinach, ale działaj. Poświęć te kilka godzin dziennie na rozwój siebie i swoich umiejętności. Masz na pewno coś do przekazania w danej branży, więc do pracy. Na co czekasz? Masz już pomysł na siebie i na to, co zrobić, aby być jeszcze lepszym specjalistą? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top