Wyznacz sobie plan! Czy tak łatwo jest działać z planem?

Wyznacz sobie plan działania i rób wszystko, aby osiągnąć swój cel…

Plan jest bardzo ważny w każdym sukcesie. Bez planu nie ma wyników i nie ma rozwoju. Warto zaplanować sobie swoje życie i mieć przy tym dużo radości. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele! 

Wyznacz sobie plan i działaj! 

Bo nie każdy planuje. Nie każdy widzi w tym sens, ale każdy powinien tego spróbować. Zobaczyć chociaż przez kilka tygodni, jak to jest zaplanować sobie dzień. Jak się działa, gdy widzi się codzienny plan… to bardzo ważne! Trzeba zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele i bez planowania tego nie zrobisz. Więc plan i jego realizacja jest super ważna. Więc zastanawiałeś się, dlaczego Ty nie planujesz? Czemu nie wychodzi Ci wypełnienie planu dnia? Jest wiele przyczyn, ale najważniejszą jest lenistwo. Nie chce się nam pracować i przez to nie mamy efektów. Poza tym zapominamy planować dnia i potem krążymy po miejscu pracy i nie ma przez to efektów. To też zniechęca i przez to nie planujemy dalej. Ale jak mówię… warto zobaczyć przez kilka tygodni jak to działa u Ciebie i potem analizować co wychodzi, a co nie. Po prostu reagować na swoje błędy działania i je poprawiać. 

Więc samo planowanie jest bardzo ważne! Trzeba się tego nauczyć i to stosować. Robić wszystko, aby wykonać codzienny plan. I to da Ci na pewno efekty. Lepsze to niż stać w miejscu i narzekać, że nic nie wychodzi. Chcesz mieć efekty? To zacznij działać! Zacznij robić wszystko, aby Twoje cele stały się rzeczywistością! Na pewno nie przyjdzie Ci to łatwo, bo będą porażki na początku i na pewno nie wszystko będzie Ci szło dobrze. Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w życiu? Jakie Ty masz plany? I czy realizujesz swój plan? Na pewno nie ma tak, że wyznaczysz sobie 20 rzeczy i zrobisz to każdego dnia. Trzeba mierzyć siły na zamiary! Trzeba zrobić wszystko, aby zrealizować plan, ale nie ma co przesadzać. Nie jesteś robotem, aby wszystko zrobić się nie męczyć i nie popełniać błędów. Zastanów się dobrze nad tym, co jest dla Ciebie ważne i skup się tylko na tym. Nie możesz się przemęczać, bo potem wiem, jakie są kolejne dni. Potem nie ma się takiej energii. U Ciebie jest podobnie? Wiesz, ile możesz pracować? Wiesz, jaką dysponujesz siłą? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne i do czego dążysz? 

Więc wyznacz sobie plan i działaj według własnych możliwości. To na pewno nie będzie łatwe, ale jakoś trzeba sobie radzić w życiu. Nic nie przychodzi łatwo, gdy dąży się do czegoś wielkiego. Więc nie ma co się przejmować porażkami w planowaniu. Nie ma co się przejmować tym, że na początku nie umiesz być produktywnym. Tego wszystkiego nie da się nauczyć w kilka dni. Tutaj musi być praktyka. Musi być codzienne planowanie i działanie według własnych zasobów. Jak Ty wykorzystasz czas, który masz każdego dnia na pracę? Jak będziesz pracował nad sobą, aby być wydajniejszym? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Jaki Ty będziesz planować swoją przyszłość? Wiele przed Tobą. Wiele przed nami, bo mamy wiele do poprawy w swoim życiu, ale nie ma co się poddawać, gdy nie ma wyników po kilku tygodniach. Zastanów się każdego dnia, co możesz poprawić w swoim działaniu i planowaniu? Co możesz zrobić, aby mieć pożądane rezultaty? Na pewno nie będzie to łatwa droga, ale do czegoś w życiu trzeba dążyć, co nie? Zaplanuj sobie swoją przyszłość i rób wszystko, aby osiągnąć swoje cele! Daj z siebie max! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Napisz o swoich planach na ostatnie dwa miesiące roku…
Ja bym chciał przycisnąć z wideo, ale zobaczymy!

Scroll to top