Na początku będziesz sam! Sam ze swoimi słabościami!

Na początku będziesz sam! Zwłaszcza, gdy nie masz budżetu na zlecanie prascy innym… 

Jest, jak jest. Na początku będziesz sam ze wszystkim i będziesz musiał ogarnąć dobrze swój dzień, aby mieć efekty. Nic nie przyjdzie samo, więc na początku będziesz samotny i nie będzie Ci miał kto pomóc! 

Zauważ, że na początku będziesz sam! 

Będziesz działał i nie będzie efektu. Będziesz kombinował, aby zrezygnować i poddasz się swoim wymówkom. Nie będzie Ci się chciało działać. A to tylko nieliczne rzeczy, które będą Ci przeszkadzały. A nie mówiąc o tym, jak Ty będziesz sam siebie oszukiwał, że warto zakończyć działania! To jest dopiero wyzwanie dla Ciebie! Aby pokonać samego siebie i nie poddawać się przeciwnościom na swojej drodze. Zastanów się, czy takie początkowe działanie jest dla Ciebie? Czy będziesz na tyle silny, aby to przetrwać? Zastanów się nad tym dobrze? Masz coś do przekazania ludziom w Twojej niszy? Chcesz dużo osiągnąć? To musisz dużo działać i nie poddawać się, gdy coś nie wychodzi! A to, że będziesz sam, gdy nie masz budżetu, to nie ma co się oszukiwać. Będziesz sam. Bo w walce z samym sobą każdy jest sam. Więc zastanów się, czy działanie i dążeniu do celu jest dla Ciebie? 

Czy masz na tyle odwagi, aby zacząć i tak walczyć ze sobą? Czy masz coś, co sprawia, że chce Ci się działać mimo przeciwności? Masz tyle do zrobienia  w swojej niszy, więc nie poddawaj się zbyt szybko. Bo będzie Ci bardzo ciężko. Każdemu na początku jest i trzeba pokonać te najgorsze chwile. Masz na tyle czasu i energii, aby osiągnąć swoje cele? Wiesz, do czego dążysz? Czy masz na uwadze to, że będzie różnie? Że będziesz walczył ze sobą i z tym, aby znaleźć czas na działanie? Wiele z nas nie ma czasu i ja to rozumiem, ale trzeba go szukać. Nie każdy ma cały dzień na pracę. Wiele z nas ma po kilka godzin i musi je dobrze wykorzystać. To też jest wielka walka ze sobą! To też jest dla wielu wyzwanie! Dla Ciebie może też, ale zrób wszystko, by osiągnąć swoje marzenia. Masz na pewno odwagę. Masz na pewno coś do przekazania ludziom w danej tematyce. Ale musisz najpierw pokonać te najgorsze chwile. Pokonać swoje ułomności i to, że będzie Ci ciężko na początku i że musisz poświęcić czas na swój rozwój. Jesteś gotowy na działanie? 

To super! Ale się nie poddawaj przy pierwszych wyzwaniach. To najgorsze, co możesz zrobić. Na starcie masz wiele rzeczy do zmiany. Masz często możliwości się rozwijać? To super! Masz książki czy YouTube, które powoduje, że się rozwijasz? Jest wiele kanałów i książek… to tani sposób na rozwój. Wykorzystaj swój czas na edukację i szukanie osób, którymi się inspirujesz. To na początek będzie wystarczające, ale i czasochłonne, bo trzeba znaleźć czas na oglądanie czegoś nowego. Znaleźć czas na to, aby zastosować wiedzę! To jest najważniejsze, aby rozwijać się poprzez praktykę! Wiele z nas wpada w pułapkę ciągłej nauki. Ty tak nie możesz zrobić! Musisz zacząć rozwijać siebie jak najszybciej i zobaczyć jakieś efekty, aby nabrać pewności siebie i motywacji. 


Co Ty masz do przekazania sobie na początek? Jakie masz zasady, którymi się kierujesz? Czy jest ciężko zacząć? Jakie Ty masz lub miałeś z tym doświadczenia? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top