Opowiedz swoją historię! Co masz do przekazania innym?

Opowiedz swoją historię! Pokaż coś, co tworzy zaufanie do innych!

Jaka jest Twoja historia? Jak doszedłeś do swoich wyników i czy chciałbyś się podzielić tym z innymi? Co Ty zrobisz, aby pokazać swoją wiarygodność? Czy łatwo jest przekazać swoje historie? 

Opowiedz swoją historię innym i przekaż coś wartościowego!

Czy Ty chcesz się podzielić opowieścią o tym, jak dotarłeś do swoich celów? Co Ty robisz, aby być wiarygodnym i budować zaufanie w swojej branży. Wiele historii jest bardzo ciekawa i daje dużo doświadczenia, wiele uczy… ale mało kto dzieli się historią. A to bardzo ciekawe opowieści są! Więc zastanów się, czy Ty mógłbyś się czymś takim podzielić? Co mógłbyś przy tym zyskać? Co możesz zmienić w postrzeganiu swojej marki, gdy podzielisz się swoim przypadkiem. Czego mógłbyś nauczyć tego u innych? Co chciałbyś przekazać w swojej niszy? Co masz do przedstawiania?

Zastanów się, czy Ty chciałbyś coś pokazać swoją historią? Czego chciałbyś nauczyć innych, gdy się nią dzielisz? Jaką wartość dostarczyć? Zastanów się dobrze nad tym, co Twój przypadek może nauczyć? Czy łatwo jest opisać siebie i swoją przeszłość? Niestety nie i często nie zaczynamy nawet jej pisać, z czym i ja mam problem. Chciałbym się podzielić historyjką, ale ciągle z tym zwlekam. Wydaje mi się, że jeszcze z mało wiem, aby ktoś chciał przeczytać czy zobaczyć na wideo moje przeżycia. Ale chciałbym podzielić się kiedyś czymś prawdziwym i takim wartościowym dla obu osób. Że ja zbuduje zaufanie, a inni znajdą w tym coś dla siebie. Ciężko jest napisać coś takiego, gdy nie ma się wspaniałej opowiastki. To zwykłe działanie i tyle. Codzienne działania, które przybliżają do sukcesu. Więc nie ma w większości przypadków nagłej zmiany. To tylko działania każdego dnia i rozwijanie siebie, jako specjalisty w danym temacie. Tyle! I potem tacy ludzie mają podobny problem do mnie, że nie ma czego pokazać innym. To tylko działanie, ale może kogoś to zainspiruje? ktoś może coś wyciągnie z tego mojego życia? W sumie, może warto byłoby zacząć pisać swoją przeszłość? 

Zastanów się nad tym, jak to jest u Ciebie? Masz coś do przekazania nadzwyczajnego? Czy To to tylko działania i rozwój każdego dnia? Co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz jakieś wyniki, które mogą zainspirować innych? Może Ty masz coś ciekawego do przekazania? Co chcesz opisać i jak to może zainspirować innych? Masz jakiś pomysł na przedstawienia swoich dawnych czasów? Co takiego możesz zmienić w życiu innych ludzi? Zastanów się i pomyśl nad tym, jak Twoja historia może zmienić życie innych ludzi, którzy za Tobą podążają?  

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top