Bądź ostrożny i dobrze nastawiony na sukces!

Bądź ostrożny w swoim życiu. Działaj mądrze… 

Nie ma lekko w działaniu. Jedni umieją ryzykować, a drugi jest bardziej ostrożny. Co jest lepsze? Czy Ty jesteś gdzieś pomiędzy, jak ja czy idziesz na MAXA? Co według Ciebie jest ważniejsze? 

Bądź ostrożny czy ryzykuj za każdym razem? 

Nie wiem w sumie co jest lepsze. Ja staram się być gdzieś między jednym, a drugim. Ale czy to dobre podejście? Co Ty zrobisz, aby osiągnąć sukces w swojej branży? Będziesz ciągle ryzykował? Czy staniesz się ostrożnym i będziesz działał z przemyśleniem swoich działań? Co jest według Ciebie bardziej skuteczne? Co zrobisz, by osiągnąć swoje zamierzone sukcesy? Cz będziesz do nich dążył szybko i ryzykownie czy bardziej przemyślisz swoje działania? Czy będziesz działał szybko i podejmował szybkie decyzje? Możliwości jest wiele! Więc zrób wszystko, by pokonać swoje obiekcje i zacząć działać tak, jak Ci pasuje. Jeden i drugi sposób na działanie jest OK. Ale każdy ma inny styl działania i jeden ryzykuje, a drugi ma z tym problemy. 

Więc co Ty wybierasz? Co chcesz zmienić w swoim życiu, dzięki odpowiednim decyzjom? Czy będziesz działał ostrożnie czy ryzykowanie? Co możesz zmienić, aby osiągnąć sukces? Co możesz zacząć robić, aby rozwijać siebie, aby działało Ci się lepiej? Co zyskasz, dzięki pracy nad sobą? Czy będziesz z czasem podejmować większe ryzyko? To może też jest dobry pomysł? Może to też dobra metoda, aby z czasem coraz więcej ryzykować? Ale początki będą pewnie takie, że będziesz ostrożny, jak ja? Czy jednak idziesz na całego? Więc zrób wszystko, by działać tak, jak Ci pasuje! Może będzie ciężko podjąć decyzję na początku, bo każdy chciałby szybkich efektów, które są ryzykowne często, a z drugiej strony nie chce się ryzykować. Więc tutaj decyzja zależy od Ciebie. Styl działania jest różny i każdy ma inne priorytety! Więc jak? Działasz? Nie ważne jak, ale czy działasz? Czy robisz wszystko, by osiągnąć swoje cele i zbyt długo nie myślisz? Zacznij działać! Zrób wszystko, by osiągnąć swoje marzenia i dąż do tego, aby być jak najlepszy! A to, że jest ciężko podjąć decyzję o działaniu, to chyba wie każdy. Wiele z nas odkłada na potem i nie ma efektów. Wiele z nas poddaje się prawie przed efektami. Wiele z nas nie robi nic, aby osiągnąć cel i potem narzeka, że nic nie można osiągnąć! Są i tacy ludzie, którzy oczekują wiele, a mało robią! Do kogo Ty należysz? 

I jak? Działamy! Bez względu na to, czy kusisz los czy jesteś czujny? Wybierz swoją metodę na działanie i zrób wszystko, by osiągnąć swoje zamierzone cele. Bądź zdecydowany i pokonaj swoje obiekcje. Czy będzie trudno? Na pewno! Ale nie ma co się poddawać. To, że są gorsze chwile, to nic… każdy je ma, więc nie przejmuj się gorszymi dniami. Wrócisz do pracy z nowymi pomysłami i nową energią! A to, czy ryzykujesz czy jesteś podejrzliwy, to nie ma znaczenia w dalszym etapie. To tylko decyzja na początek, a z czasem będzie tego szaleństwa więcej. Każdy z czasem jest pewniejszy siebie i osiąga lepsze cele! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top