Nie zapomnij o działaniu! Co robić na początku w Internecie?

Nie zapomnij o działaniu, bo to najważniejsze! Osiągnij coś wspaniałego!

Wiele z nas chce efektów, ale nie działa w odpowiedni sposób. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele i nie ma wtedy nic za darmo! Musisz poświęcić czas i pieniądze na rozwój swojej działalność w Internecie. 

Ej! Nie zapomnij o działaniu! 

Działanie… coś czego wiele osób nie robi, bo za dużo mówi. Jakim typem Ty jesteś? Mówisz czy działasz? No właśnie! Bo wiele osób za dużo trajkocze! Lepiej jest działać i pokazać efekty niż mówić, że coś się zrobi! Pokaż to, co zrobiłeś! Pokaż, że masz ciekawą wiedzę! Że chcesz wiele osiągnąć! I licz na siebie na początku! Bo jeśli nie masz budżetu to nie ma szans na zatrudnienie kogoś. Jakoś te pierwsze pieniądze trzeba zarobić. I musisz to zrobić Ty, a nie Twoja konkurencja. Zastanów się, jakie masz możliwości rozwoju i na czym możesz zarobić? Nie zapomnij o działaniu! Zacznij od małych rzeczy i zwiększaj swoje możliwości z czasem. 

Wszystko powoli osiągniesz, ale musisz działać z planem i celem! Nie możesz się poddać w swoim działaniu! Trzeba zrobić wiele, aby mieć sukcesy i wiele się nauczyć, ale uda Ci się! Zrobisz to! Jednak musisz na sukces poświęcić czas. Więc na co czekasz? Do roboty! Nie będzie Ci lekko, więc zacznij od małych rzeczy jak blogowanie i profile w mediach społecznościowych. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i w jakim temacie chcesz być dobry. I zacznij się w tym rozwijać! To nie jest wcale takie łatwe! Każdy myśli, że blog to łatwa sprawa, ale aby tak było, to musisz poświęcić na nim ogrom czasu! I do tego wiele osób nie dochodzi. Nie dotrze do efektów, bo za szybko się podda. Ty się nie poddasz, co nie?

Licz tylko na siebie na początku! Nie zapomnij o działaniu. Tylko działanie gdzieś Cię doprowadzi, ale gdzie? Musisz wiedzieć do czego dążysz i jakie masz cele zawodowe i osobiste. Nie ma tak, że wszystko Ci się uda. Ale musisz wiedzieć, że porażki to normalna sprawa. A porażki ponosi tylko ten, co działa. Więc nie masz dużej kolejki przed sobą. Trzeba się postarać, aby osiągnąć cel, więc do dzieła! Zacznij się rozwijać w swoim ulubionym temacie i będzie Ci dużo łatwiej osiągnąć cele. Bo pasja bardzo pomaga w działaniu. Trzeba się naprawdę postarać, aby mieć wyniki w swojej niszy. Aby ludzie zauważyli Twoją osobę! Aby zobaczyli wartość w tym, co robisz! To jest dzisiaj problem, że ludzie nie widzą wartości. Że nie widzą, ile trzeba poświęcić czasu, aby dać im wartościowy wpis. I tu jest problem według mnie. Mamy tyle treści w Internecie, że ludzie nie odróżniają gówna od wartości. Więc musisz się postarać, aby osiągać cele blogowe! Mówię Ci, nie będzie łatwo! 

Wiesz już co do Ciebie należy? Zacznij od wartości i dawania czegoś od swojej marki. Buduj społeczność wokół siebie. Pokaż, że masz wartościowego bloga. Że masz coś do przekazania innym w danym temacie! Że wiesz, co robisz i wiesz, jak pomóc ludziom w problemach w niszy. To już kolejny etap, czyli sprzedawanie tego, jak się działa. Pokazanie, że masz najlepsze rozwiązania, ale o tym w innym wpisie. Zacznij od prostego bloga i rozwijaj się w danym temacie i wszystko przyjdzie z czasem. Trzeba tylko być konsekwentnym. Bądź więc konsekwentnym! I zacznij działać! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty zaczynałeś?

Scroll to top