Nie przestawaj tworzyć! Działaj wytrwale i rozwijaj się w swoim tempie!

Nie przestawaj tworzyć w Internecie! Warto rozwijać się, jako twórca! 

Jak Ty rozwijasz swoją markę w Internecie? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz jakiś pomysł na swoje treści? Wiesz, czy chcesz publikować na blogu, czy na YouTube, czy na portalach społecznościowych? 

Jedna zasada! Nie przestawaj tworzyć w Internecie! 

Bo wielu zaczynał, a tak mało ludzi wytrwało działanie w Internecie. Ile razy ja to widziałem, jak ktoś zaczynał z blogiem i po kilku latach nie ma śladu jego działalności. Ile jest profili, ile jest kanałów na YouTube, które są opuszczone lub martwe. Nikt się nie zajmuje tymi profilami, a każdy zaczynał z wielkimi marzeniami! Czemu się tak dzieje? Co powoduje, że nie ma takich wyników na początku, które by nas motywowały? Zastanówmy się nad tym, czemu odpuszczamy? Czemu przestajemy tworzyć? Brak czasu? Brak budżetu? Brak działania? Jest wiele powodów zaprzestania działalności w sieci, ale bardzo Cię proszę! Nie przestawaj tworzyć w Internecie! Nie przestawaj działać i rozwijać się w swojej niszy. NIe przestawaj nagrywać czy pisać teksty na bloga. Nawet, jak jest ciężko! Bo praca nad swoją marką to nie tylko myśli, ale i działanie! Więc nie poddawaj się zbyt szybko! Nie myśl nawet o tym, aby odpuścić! To bardzo ważne na początku, aby nabrać tego rozpędu i robić wszystko, aby osiągnąć swoje marzenia. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Dlaczego chcesz zacząć działać w Internecie? Co powoduje, że pomyślałeś o sieci? To dobre pytanie! Jakie masz swoje dlaczego? Co powoduje, że chce Ci się zacząć, a co powoduje, że odpuszczasz? Może niech praca nad niszą daje Ci więcej frajdy niż chęć odpuszczania! To jest dobre podejście! 


Więc na co Ty liczysz? Licz na siebie i na swój rozwój! Nie poddawaj się! Dawaj z siebie wszystko każdego dnia. I nie przejmuj się pierwszymi błędami, bo one będą! Nie ma tak, że nagle coś wymyślisz i się to wydarzy! Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele! Nic  tak nie motywuje niż pierwsze sukcesy! Wtedy nabierzesz jeszcze większych chęci do działania! Więc trzeba przetrwać tej najgorszy czas. Nie przestawaj tworzyć i być kreatywnym! Wiele z nas nie ma pomysłów, ale one są wszędzie. Zobacz co robi konkurencja. Zobacz, jak działają biznesy w innych niszach. Co możesz wdrożyć u siebie? Masz swój mózg i możesz zapisywać pomysły na kartce czy w dzienniku. Masz nieograniczoną moc tworzenia i wykorzystaj ten dar od Stwórcy! Nie możesz mówić, że nie masz pomysłu na siebie… bo każdy ma coś, co zawsze chciał robić w życiu! Jeden chce się rozwijać poprzez Internet a drugi w tradycyjnym biznesie. Drugi może być na etacie i tam się rozwijać. Możesz być dobrym pracownikiem i być kreatywnym w pracy, co zauważy to Twój  szef i da Ci lepsze stanowisko lub podwyżkę. Wykorzystaj moc swojego umysłu do rozwoju w swojej dziedzinie! Możesz być naprawdę kreatywnym i rozwijać się w wielu dziedzinach! Nie musisz mieć biznesu, aby być spełnionym. To nie tak, że biznes jest dla każdego, ale możesz też działać po godzinach! I po kilku latach wytrwałej pracy po godzinach mieć jakieś wyniki! Masz wiele możliwości. Nie musisz osiągnąć celu w kilka miesięcy. Ważne jest, aby tworzyć i być kreatywnym w pracy! Nie przestawaj tworzyć!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty chcesz zbudować? Dobrego bloga? Lepsze procesy w firmie w której pracujesz?

Bądź kreatywnym!

Scroll to top