Jak znajdą Cię w sieci? Czy wyróżniasz się w czymś w niszy?

Jak znajdą Cię w sieci Twoi klienci? Co możesz zrobić, aby być widocznym? 

Samo to, że jesteś nie ma znaczenia. Musisz się jakoś wykazać, będąc w Internecie. Trzeba Cię jakoś znaleźć, ale jak pomyślisz? Masz blogi, media społecznościowe, własną listę adresową czy już płatną reklamę. 

Jak znajdą Cię w sieci Twoi potencjalni klienci? 

Nie ma lekko, co nie? Masz wiele do przekazania? To dobrze, ale czy jesteś widoczny  w sieci? Czy masz bloga czy jakieś profile społecznościowe? Wiesz, jak dążysz do bycia znaną marką? Czy pokazujesz się w Internecie? Wykazujesz swoją wiedzą i doświadczeniem? Pokazujesz wartość innym? Co robisz, aby osiągnąć sukces w Internecie? Czy pokazujesz swoją markę i wiesz do czego dążysz?

Bo cele są ważne i trzeba do nich dążyć. I wcale w Internecie nie jest łatwiej! Też trzeba ogromu pracy i działania każdego dnia. Trzeba stworzyć sobie codzienny plan i robić wszystko, by iść w kierunku swoich celów Na pewno będzie wymagająco. Na pewno będzie nie raz ciężko, ale Ty się nie poddasz, co nie? Jakie masz na siebie pomysły? Co zrobisz, aby mieć rezultaty swojej branży? Ile Ci brakuje do osiągnięcia celu? Co musisz zrobić, aby działać jeszcze lepiej? Masz na siebie jakiś pomysł? Wiesz, do czego dążysz? Wiesz, po co działasz? Wiele z nas nie ma swojego “dlaczego”… nie wie, po co działa i chce tylko pieniędzy i pieniędzy. I to jest też okej podejście, ale czy nie warto mieć w życiu jeszcze jakąś misję? Coś, co sprawia, że chce Ci się codziennie wstać do pracy? O to chodzi w życiu, aby się wykazać i zrobić coś dobrego dla innych. Na pewno nie jest to łatwa sprawa, ale co poradzisz? Trzeba cisnąć ile się da! Co Ty zrobisz, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością? Czego potrzebujesz, aby osiągnąć cel? Spotykam się nieraz z tym, że niby się działa, ale gdzieś ta radość ucieka… co wtedy zrobić? Trzeba spróbować zrobić jak najwięcej, aby znowu znaleźć w życiu cel. Aby robić coś, co sprawi, że się wykażesz w danej niszy. Nie ma tak lekko, że sobie podziałasz dwa dni i potem odpoczniesz. Na początku czeka Cię wiele pracy! I to każdego dnia! A nie co kilka dni! 

Więc na co czekasz? Co zrobisz, aby znaleźli Cię w sieci? Co zmienisz w swoim działaniu, abyś był widoczny w wyszukiwarce czy w portalach społecznościowych? Masz jakiś pomysł na siebie? Wiesz, co sprawia Ci radość? Jak zarazić innych swoim działaniem? Będziesz inspirować innych do działania? Co zrobisz, aby stać się liderem w niszy? Co zmienisz w swoim życiu, aby każdy dzień był wyjątkowy? Aby brać naukę, lekcję z każdego błędu… Bo chodzi o to, aby mieć wyniki, a nie udawać działania. Jakie Ty masz pomysły na swoją widoczność w sieci? Czy masz dobre cele, które Cię motywują? To super! Teraz ta gorsza część, czyli działanie! I tu już nie będzie tak przyjemnie, jak ustalanie celów. Bo działanie jest mega trudne, zwłaszcza to systematyczne. Niestety trzeba wielu działań, aby mieć w życiu pieniądze czy szczęście. Nic nie przyjdzie samo! Do czego Ty dążysz? Co chcesz zmienić w swoim działaniu? Co chcesz zmienić, aby osiągnąć sukces? Jak znajdą Cię w sieci? Czym się wyróżnisz? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Masz swój sposób na to, jak się wyróżnić?

Scroll to top