Czego jesteś entuzjastą? Wiesz, w jakiej niszy chcesz działać?

Czego jesteś entuzjastą? Co chcesz osiągnąć w temacie Twoich zainteresowań?

Jest tyle tematów na świecie, w których możesz być dobry! Możesz działać w wielu niszach i być specjalistą w różnych tematach. Więc zabierz się do działania! Zacznij się rozwijać w swojej niszy

Czego jesteś entuzjastą? 

Nauka jakiego tematu sprawia Ci przyjemność? Co chcesz osiągnąć w danym temacie? Co chcesz zmienić w danej niszy, dzięki pracy nad swoją marką? Jest tyle rzeczy do osiągnięcia! A często słyszę, że ktoś nie ma pasji. Każdy ma coś, czego nauka sprawia przyjemność. Nie ma tak, że nie masz zainteresowań…. a jeżeli nie masz pasji i tak bardzo mówisz, że jej nie masz, to może zacznij szukać i próbować wielu rzeczy? Masz tyle blogów i serwisów na różne tematy. Zacznij czytać o różnych niszach i sprawdzaj, czy to dla Ciebie! Kombinuj, szukaj i testuj… i nie poddawaj się zbyt szybko! Bo najgorsze co możesz zrobić, to się poddać! Więc zabierz się do pracy i przestań mieć wymówki, że nie wiesz, w jaką niszę wejść. Szukaj do skutku! 

Sprawdź też, czego lubiłeś uczyć się w szkole. Jakie zawody chciałeś mieć jako dziecko? Twoja przeszłość jest bagażem doświadczeń i na pewno czytałeś o różnych tematach w dzieciństwie. Więc czymś zawsze się interesowałeś: gry, motoryzacja, historia czy ogrodnictwo. Więc spójrz w głąb siebie i zapytaj się: czy chciałbym działać w tym temacie do końca swojego życia? Czy dany temat sprawia, że czujesz się dobrze i jego nauka sprawia, że cieszysz się z nowych doświadczeń? Sprawdź się potem, czy możesz zwiększyć wiedzę o danym temacie. Kup książki, dziel się wiedzą na blogu czy w mediach społecznościowych. Sprawdź, czy nadajesz się do pracy w danej niszy. Sprawdź czy lubisz poszerzać wiedzę na dany temat. Czy lubisz czytać o tym codziennie. Czy oglądasz filmy na YouTube o danym temacie i czy jesteś zapisany na jakieś newslettery i czytasz informację o danej rzeczy z ciekawością! Pasję czujesz przy każdym zetknięciu z daną rzeczą, gdy chcesz się uczyć i poszerzać wiedzę. Wtedy chce się aż działać każdego dnia… czujesz, że dzień bez nauki danego tematu to dzień stracony. Czujesz coś takiego? Masz coś w sobie, co sprawia, że chce Ci się działać? Że chcesz poszerzać wiedzę mimo przeciwności! Ja uwielbiam marketing, więc działam w tym temacie nawet wtedy, gdy choroba mi przeszkadza. Jest ciężko, ale radzę sobie i Ty sobie też poradzisz! 

Tylko musisz działać! Rozwijać się w swoich pasjach i mieć marzenia z tym związane! Więc, jak u Ciebie z tą pasją? Co chcesz zmienić w niszy, którą wybrałeś? Czy chcesz zostać liderem w danej branży? Czy chcesz być najlepszy? Chcesz zostać ekspertem i dzielić się wiedzą? Chcesz zostać wyjątkową osobą? Chcesz mieć wyniki? Chcesz osiągać wielkie cele? Chcesz spełniać swoje marzenia i rozwijać się mimo przeciwności? To super! Więc zacznij działać i rozwijać się w swoim życiu. Szukaj pasji i zarażają swoim entuzjazmem innych! 

Nie poddawaj się w szukania pasji, bo ona daje Ci dużo motywacji. Daje Ci siły do działania w różnych warunkach, gdy nie masz motywacji i chęci do działania. Dzięki pracy z ulubionym temacie rozwijasz się też szybciej, bo łatwiej przyswajasz wiedzę. Do pracy! Powodzenia! Wiesz już, czego jesteś entuzjastą?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy28 grudnia 2021

    Opisz swoje pasję.
    Ja uwielbiam marketing i wszystko, co z tym związane! To daje mi siłę do działania, mimo choroby!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top