Czego jesteś entuzjastą? Wiesz, w jakiej niszy chcesz działać?

Czego jesteś entuzjastą? Co chcesz osiągnąć w temacie Twoich zainteresowań?

Jest tyle tematów na świecie, w których możesz być dobry! Możesz działać w wielu niszach i być specjalistą w różnych tematach. Więc zabierz się do działania! Zacznij się rozwijać w swojej niszy

Czego jesteś entuzjastą? 

Nauka jakiego tematu sprawia Ci przyjemność? Co chcesz osiągnąć w danym temacie? Co chcesz zmienić w danej niszy, dzięki pracy nad swoją marką? Jest tyle rzeczy do osiągnięcia! A często słyszę, że ktoś nie ma pasji. Każdy ma coś, czego nauka sprawia przyjemność. Nie ma tak, że nie masz zainteresowań…. a jeżeli nie masz pasji i tak bardzo mówisz, że jej nie masz, to może zacznij szukać i próbować wielu rzeczy? Masz tyle blogów i serwisów na różne tematy. Zacznij czytać o różnych niszach i sprawdzaj, czy to dla Ciebie! Kombinuj, szukaj i testuj… i nie poddawaj się zbyt szybko! Bo najgorsze co możesz zrobić, to się poddać! Więc zabierz się do pracy i przestań mieć wymówki, że nie wiesz, w jaką niszę wejść. Szukaj do skutku! 

Sprawdź też, czego lubiłeś uczyć się w szkole. Jakie zawody chciałeś mieć jako dziecko? Twoja przeszłość jest bagażem doświadczeń i na pewno czytałeś o różnych tematach w dzieciństwie. Więc czymś zawsze się interesowałeś: gry, motoryzacja, historia czy ogrodnictwo. Więc spójrz w głąb siebie i zapytaj się: czy chciałbym działać w tym temacie do końca swojego życia? Czy dany temat sprawia, że czujesz się dobrze i jego nauka sprawia, że cieszysz się z nowych doświadczeń? Sprawdź się potem, czy możesz zwiększyć wiedzę o danym temacie. Kup książki, dziel się wiedzą na blogu czy w mediach społecznościowych. Sprawdź, czy nadajesz się do pracy w danej niszy. Sprawdź czy lubisz poszerzać wiedzę na dany temat. Czy lubisz czytać o tym codziennie. Czy oglądasz filmy na YouTube o danym temacie i czy jesteś zapisany na jakieś newslettery i czytasz informację o danej rzeczy z ciekawością! Pasję czujesz przy każdym zetknięciu z daną rzeczą, gdy chcesz się uczyć i poszerzać wiedzę. Wtedy chce się aż działać każdego dnia… czujesz, że dzień bez nauki danego tematu to dzień stracony. Czujesz coś takiego? Masz coś w sobie, co sprawia, że chce Ci się działać? Że chcesz poszerzać wiedzę mimo przeciwności! Ja uwielbiam marketing, więc działam w tym temacie nawet wtedy, gdy choroba mi przeszkadza. Jest ciężko, ale radzę sobie i Ty sobie też poradzisz! 

Tylko musisz działać! Rozwijać się w swoich pasjach i mieć marzenia z tym związane! Więc, jak u Ciebie z tą pasją? Co chcesz zmienić w niszy, którą wybrałeś? Czy chcesz zostać liderem w danej branży? Czy chcesz być najlepszy? Chcesz zostać ekspertem i dzielić się wiedzą? Chcesz zostać wyjątkową osobą? Chcesz mieć wyniki? Chcesz osiągać wielkie cele? Chcesz spełniać swoje marzenia i rozwijać się mimo przeciwności? To super! Więc zacznij działać i rozwijać się w swoim życiu. Szukaj pasji i zarażają swoim entuzjazmem innych! 

Nie poddawaj się w szukania pasji, bo ona daje Ci dużo motywacji. Daje Ci siły do działania w różnych warunkach, gdy nie masz motywacji i chęci do działania. Dzięki pracy z ulubionym temacie rozwijasz się też szybciej, bo łatwiej przyswajasz wiedzę. Do pracy! Powodzenia! Wiesz już, czego jesteś entuzjastą?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Opisz swoje pasję.
Ja uwielbiam marketing i wszystko, co z tym związane! To daje mi siłę do działania, mimo choroby!

Scroll to top