Nie porównuj się do innych, bo to tylko oddala Cię od celu!

Nie porównuj się do innych i każdy o tym wie, ale dlaczego to robisz?

Co powoduje, że niby to robisz, a nie masz żadnych efektów? Jak u Ciebie z tym porównywaniem się?

Więc nie porównuj się do innych!

Warto się nad tym zastanowić i zobaczyć, dlaczego Ty nie masz takich efektów jak inni? Na pewno trzeba zrozumieć, że każdy jest trochę inny i ma inne środowisko i umiejętności i jego przyjdzie łatwiej, a coś innego trudniej. Wszystko to trzeba brać pod uwagę i nie przejmować się tym!

Ale dlaczego nie działasz z tym co masz? Co Cię przed tym powstrzymuje? No właśnie! Porównujesz się do innych! I to jest błąd…!

Ten wpis jest i dla mnie. Bo ja dalej popełniam ten błąd i często się na tym łapię. Ale trzeba z tym walczyć i nie poddawać się mimo prób i ciągłych błędów. Bo porównywanie się od innych nie ma żadnego sensu według mnie. I dlatego nie masz efektów. Bo ciągle się porównujesz i robisz sobie mętlik w głowie…

Każdego dnia musisz się dobrze przygotować do działania. Zaplanować i wyznaczyć sobie kierunek działania. Nigdy nie będziesz mieć identycznych efektów jak reszta, bo każdy jest inni i znowu to powtarzam, bo jest to bardzo ważne. Musisz się dużo nauczyć od życia, aby to kiedyś zrozumieć na 100%. Sam nie jestem mistrzem, ale trzeba nad tym popracować, a nie płakać, że coś nie wychodzi w życiu. Życie nie jest sprawiedliwe i miej to na uwadze.

Wiesz już, że nie powinieneś się porównywać, więc skończ z tym! To bardzo przeszkadza w działaniu i w życiu. Rób wszystko w swoim tempie. Rób tak, jak chcesz i nie poddawaj się.

Nie porównuj się do innych i tyle… bo każdy ma inne możliwości i umiejętności w życiu. A porównanie się od innych nic Ci nie daje i nie masz z tego żadnych korzyści. Tyle… Każdy jest inny i ma inne możliwości. Nie ma dwóch takich samych osób na świecie. Nigdy nie będziesz mieć takich samych rezultatów, jak osoba, do której się porównujesz. Więc zastanów się, czy warto? Czy warto, jest się porównywać? Czy warto? Raczej nie, więc nie popełniaj tego błędu! Rób wszystko, aby osiągać swoje cele i nie przejmuj się początkami, które na pewno będą ciężkie…

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top