Na ile jesteś zdeterminowany? Chcesz osiągnąć swój cel?

Jesteś zdeterminowany do osiągnięcia sukcesu? Czy faktycznie dajesz z siebie wszystko?

Zastanów się nad tym, czy rozwijasz się w swoim tempie? Możesz coś jeszcze poprawić w swoim działaniu? Czy osiągniesz swój sukces? Do czego chcesz dążyć i jakie cele osiągnąć? 

Jesteś zdeterminowany do działania? 

Zastanów się nad tym, czy robisz wszystko, aby osiągnąć cel? Czy masz na tyle siły i motywacji, aby mieć wiele do przekazania światu? Jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć coś w swoim życiu? Czy ciągle szukasz wymówek i nic nie robisz? Szukanie wymówek akurat jest ciekawe, bo sam się na tym łapię, ale to ma chyba każdy! Szukamy wymówek i nie działamy. Nie mamy przez to efektów i znowu szukamy wymówek, bo nie ma rezultatów, to po co będę działał? I tak w kółko i w końcu nie robimy nic i się poddajemy. A to najgorsze, co możesz zrobić. Poddać się i nie robić nic w kierunku swoich marzeń! Jaką Ty masz w sobie siłę, aby osiągnąć cel? Czy w ogóle ją masz? Czy musisz dużo pracować nad sobą, aby osiągnąć cel? Ja mam to drugie. Muszę dużo pracować nad sobą, aby osiągać swoje cele. To trudna droga, ale co zrobię? Nie chcę się poddać, a z motywacją jest różnie i nie zawsze mogę na nią liczyć! Więc czasem trzeba się trochę zmusić do działania…

A na ile Ty jesteś zdeterminowany? Czy robisz wszystko, aby coś osiągnąć? Czy faktycznie działasz, czy udajesz? Czy działasz? Albo na co czekasz, gdy nie działasz? Czemu ciągle odpuszczasz? Czemu masz ciągłe wymówki i nie działasz? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Czemu masz ten wymówki? Czemu nie chce Ci się, mimo tego, że wiesz, że musisz działać, aby osiągnąć cel? Ja mam tak często, ale staram się nie myśleć za dużo, tylko działać. Nie poddawać się… Dlatego samomotywacja jest taka ważna. Ważne jest działanie i osiąganie swoich szczytów. Jeśli się poddasz to będzie to Twoja najgorsza decyzja. Co Ty wybierasz? Działanie? Rozwój? Twój sukces? Co wybierzesz, to już Twoja decyzja…

Masz swoje cele, więc je realizuj. Czy są duże czy małe to nie ma znaczenia. Ty wybierasz, co chcesz osiągnąć w swoim życiu! Jednak warto iść w tym trudnym kierunku. Gdzieś w głęboki las, gdzie nie wiesz co Cię czeka. Ale może będzie warto? Spróbuj… Jak się nie uda, to nie ma problemu. Albo osiągniesz cel, albo zaczniesz szukać innych celów, które są dla Ciebie ważne. Na pewno masz więcej niż jeden cel. Na pewno nie poddasz się za szybko, gdy będziesz przed sobą widział ten upragniony sukces. W końcu uda Ci się osiągnąć ten cel i będziesz z siebie zadowolony. I przez to osiąganie kolejnych szczytów będzie dla Ciebie łatwiejsze i będziesz mieć coraz większą motywację! Jednak, aby mieć efekty, to musisz działać. Rozwijać się i pokonywać kolejne lęki! Nie będzie Ci lekko, ale nikomu nie jest. Nie licz na parasol ochronny. Nie licz, że będzie Ci łatwo w działaniu. Nie licz, że osiągniesz coś szybko i bez ciężkiej pracy. Jak Ty chcesz osiągać swoje cele? Na ile jesteś zdeterminowany? Ile pracy chcesz wdrożyć, aby mieć ten sukces? Co da Ci najlepsze efekty? Zaplanuj sobie czas i zacznij od pokonywania lęków i swoich złych przekonań i nawyków.

Jaki Ty sobie ustalasz cel? Co chcesz w najbliższym czasie osiągnąć?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Osiągaj swoje cele! Robisz to?

Scroll to top