Może nie ma lekko… jednak nie możesz się poddać!

Może nie ma lekko, ale jakoś trzeba sobie radzić w Internecie!

Nic nie zrobi się samo. Pamiętaj, że masz wiele do zrobienia w każdej niszy! Masz możliwość rozwoju w wielu branżach! Więc wybierz coś dla siebie i rozwijaj swoje umiejętności! 

Może nie ma lekko, ale sobie poradzisz! 

Pokaż, że jesteś w stanie się rozwijać online! 

Wyciśnij maks ze strony. 

To jest ważne w sieci, aby promować dobrze swoje usługi lub produkty. Sama strona dziś nie wystarczy. Trzeba być na wielu kanałach, aby ludzie Cię zauważyli. I to jest wyzwanie w dzisiejszych czasach. Na pewno nie będzie Ci łatwo przebić się, gdy ma się dużą konkurencję. Ale wszystko jest do zrobienia, jeśli robi się to dobrze. Jak Ty będziesz się rozwijał w sieci? Co zrobisz lepiej niż reszta firm w niszy? Jaką stronę stworzysz? Co zrobisz bardziej kreatywnie? Jakimi środkami dysponujesz, aby promować swoją stronę? Wszystko wymaga czasu, więc daj go sobie. Zastanów się, co jest najlepsze dla Twoich klientów i im to daj! 

Dyscyplina. Cierpliwość jest ważna. 

Musisz działać nawet w te gorsze dni. Może nie ma lekko w byciu wytrwałym, ale trzeba się tego nauczyć. Osiągać swoje cele, dzięki działaniu każdego dnia. Musisz być pilnym człowiekiem i każdego dnia działać mimo przeciwności. Pokazać, że ma się wiele do przekazania. Możesz naprawdę wiele, ale bez działania i dyscypliny nigdzie nie dotrzesz. Masz wiele możliwości, ale musisz je wykorzystać. Jak Ty chcesz działać i co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Dyscyplina Ci w tym pomoże. Będziesz mieć wyniki, jeśli zaczniesz od siebie wymagać. 

Jak pracujesz nad sobą?

To jest mega ważne, gdy zaczynasz, aby robić jak najwięcej! Aby pracować nad swoimi lękami, negatywnymi myślami i przekonaniami. Wiele rzeczy wymaga od Ciebie dużego samozaparcia. Wymaga pracy nad swoją głową, aby nie przeszkadzała Ci w działaniu. Bo to głowa i swoje myśli Ci najczęściej przeszkadzają. To one powodują, że nie działasz i nie masz efektów. Przez swoje głupie przekonania nie masz wyników i ciągle się męczysz. Masz wiele rzeczy do zrobienia, ale nie możesz się poddawać. Nie możesz przestać działać! Musisz się rozwijać, aby Twój marketing był coraz lepszy. Zastanów się, co chcesz w sobie zmienić i co Ci przeszkadza w osiągnięciu celów? 

Warto sprawdzać efekty!

Testować i kombinować… Sprawdzać, co działa, a co trzeba wyrzucić ze swojego życia. Zastanów się nad tym dobrze, bo wiele razy robimy coś, co nie ma efektów, a tego nie widzimy. Wtedy potrzebna jest nam opinia innych lub jakiegoś eksperta. Może samemu też można przystanąć w tej gonitwie i sprawdzać, co działa. Po prostu zrobić sobie listę rzeczy, które robimy i napisać, co można zmienić, aby mieć lepsze rezultaty. Taki audyt działania często pomaga wejść na wyższy poziom. Sprawdzić, ile możemy jeszcze z siebie wycisnąć? 

Czuj się dobrze w niszy…

Lubisz niszę, w której działasz? Co sprawia Ci przyjemność? Jakie działania? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Jakie rzeczy idą Ci łatwo, a z czym jest trudniej? To też są ważne pytania. To też warto zweryfikować czy lubisz działać w danym temacie. Bo są gorsze dni i chcesz to wszystko rzucić, ale czy wracasz do swoich działań, do bloga czy mediów społecznościowych? To jest najważniejsze, aby czuć się dobrze w nauce danego tematu. To jest według mnie klucz. To jest ważne! 

Co będziesz oferował?

Jakie produkty lub usługi będziesz promować? Swoje czy innych? Jaką ofertę stworzysz? Co pokażesz w niszy rewolucyjnego? Czym będziesz mógł się pochwalić w swoim działaniu? Jakie chcesz mieć wyniki sprzedaży? Warto promować produkty i zacząć na nich zarabiać. Pokazać niszy, że ma się dobre rozwiązania. Że wiesz, co jest dla niszy ważne i potrzebne. Im więcej wiesz o sobie i o swoich klientach, tym lepiej dla Twojej sprzedaży! 

Może na ma lekko w Internecie, ale Ty się nie poddasz? Co nie? Masz swoje cele i będziesz do nich dążył! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz być dobry?

Scroll to top