Motywacja i Ty… czyli co warto zrobić, aby mieć jej więcej?

Motywacja jest w życiu ważna i warto nad nią pracować. Co możesz zrobić, aby była ona często na najwyższym poziomie…?

… niestety nigdy tak nie będzie, bo motywacja jest dziwna i nie każdy zawsze ją ma. A wiesz dlaczego? Ja nie wiem, bo z motywacją jest u mnie różnie. Nie  zawsze jest ona na wysokim poziomie. Często jest na niskim poziomie i nie ma w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest ona bardzo potrzebna do działania.

A jak nie ma motywacji to nie ma działania. A działanie na siłę przez całe życie według mnie nie ma sensu. Trzeba znaleźć coś innego niż motywacja. A wiesz co to jest? To tajemnicze coś daje Ci ogrom chęci (nie motywacji) do działania i dzięki tej rzeczy działasz mimo różnych poziomów swojej motywacji. To jest:

PASJA

To ona pomaga Ci w działaniu. To ona trochę zwiększa motywację. To dzięki niej działasz i masz chęci, masz efekty i działasz z uśmiechem. Naprawdę warto ją znaleźć i nie poddawać się za szybko. Pasja to coś co mi daje siłę w gorsze dni. Bo u mnie z motywacja jest naprawdę różnie, u Ciebie pewnie też.

Dlaczego pasja jest ważna? Dla mnie bardzo. Dla mnie bardzo…

Bo masz dzięki niej efekty i działasz z entuzjazmem każdego dnia. Nie ma, że się nie chce i zrobię to jutro (no może czasem tak jest… :] )

Musisz poznać swoją pasję i każdego dnia dążyć do celu. U mnie to marketing i sprzedaż, a u Ciebie? Może motoryzacja, biznes czy origami? Możesz być kim chcesz, a pasja daje Ci do tego siłę! Pasja daje Ci ogrom siły, która bardzo często jest nie do wyczerpania. Nie mówię, że wystarcza tylko pasja, bo trzeba też działać i mieć trochę tej motywacji. Ale pasja bardzo w tym pomaga! Jak jest u Ciebie z działaniem? Co daje Ci siłę? Co sprawia, że chce Ci się działać? Jakie masz cele, które Cię motywują? Zastanów się nad tym, co naprawdę chcesz od życia? Nie ma tak, że pasja Ci pomoże we wszystkim, ale warto według mnie działać w sferze swoich zainteresowań! Pokaż swojej niszy, że masz najlepsze rozwiązania!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top