Działanie… dlaczego raz działamy, a raz nie ma efektów?

Działanie, czy to takie proste? Czy masz na to jakąś strategię? Czy działanie faktycznie jest takie trudne? Co powoduje, że nie działasz? Masz jakiś cel i plan?

Co chcesz osiągnąć poprzez swoje działania? Co chcesz zmienić w danej branży poprzez swoje działanie? Masz coś do przekazania niszy? Wiesz, jakie masz cele i plany, które przybliżą Cię do sukcesu?

Czy jest działanie w sieci?

Na pewno nie jest łatwo zacząć w Internecie. Masz wiele możliwości na rozwój i czasem jest ich zbyt wiele. To przytłacza… Co Ty zrobisz, aby Twoje działania były skuteczne? Masz coś do przekazania swojej niszy? Wiesz?

Co takiego jest trudnego w działaniu?

Na pewno to, że trzeba działać i podnieść swoją dupę z miejsca i coś zrobić wartościowego dla świata. Nie możesz myśleć, że zrobi się samo, bo się nie zrobi! Kurde… ile razy mam Ci to pisać? Przecież to takie oczywiste. Bez działania nie ma nic!

Dlaczego więc nie działasz? Mnie powstrzymuje często strach zarówno przed porażka jak i sukcesem. Obie te rzeczy jakoś mnie blokuję i nie działam tak, jak powinienem. Ale nie poddaję się i malutkimi, nawet bardzo malutkimi krokami idę do przodu.

Nie działam tak, jak zawsze chciałbym, ale nie mogę się poddać, bo podjąłem decyzję, że się nie poddam. Każdego dnia sobie o tym przypominam. Po gorszych dniach dalej wracam do bloga i marketingu oraz sprzedaży. Wszystko jest do zrobienia. Nawet gdy przeszkadza choroba czy gorsze dni. Każdego dnia do przodu i z głową do góry, warto iść i  się nie poddawać!

Co jest łatwe w działaniu?

Na pewno człowiek czuje się lepiej, gdy działa i ma wyniki. To jest chyba najlepsze w działaniu, że mamy dużo do zrobienia i to robimy, a potem się z tego cieszymy.

Ja lubię działać, bo czuję, że żyję! Czuję, że mogę naprawdę dużo! Że mam do zrobienia naprawdę wiele! Nie poddaję się, mimo gorszych dni i złych nawyków!

Bo samo się nie zrobi i nie będzie efektów. Działanie dla mnie jest kluczowe, bo daje mi to siłę do nowych osiągnięć! Działanie daje mi to motywację do dalszych kroków. Wszystko jest do osiągnięcia, gdy w siebie wierzymy i działamy każdego dnia. Bez wiary i pewności siebie jest ciężko, wręcz niewykonalne, osiągnąć duże sukcesy! Każdego dnia działaj i nie poddawaj się! Wierzę w Ciebie i Twoje sukcesy, bo na to zasługujesz!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie masz przemyślenia?

Scroll to top