Bądź wysoko! Dlaczego warto sięgać po działanie?

Bądź w życiu wysoko i na szczycie i nigdy z niego nie spadaj poprzez lenistwo czy brak działania. 

Czeka Cię jeszcze większa góra, ale aby się tam dostać, to musisz się dobrze pracować i się nie poddawać, aby mieć efekty! Masz na siebie pomysł i wiesz, do czego dążysz? Jakie masz cele na kolejne tygodnie?

Każdy mówi: bądź wysoko… ale co to oznacza? 

Co dla mnie oznacza bądź wysoko? To dawanie z siebie wszystkiego. Pokazanie sobie, że dasz radę i że masz wiele możliwości. Nie jest to łatwe, bo często dopada nas zmęczenie, lenistwo czy brak celu. Nie jest lekko, ale nie możemy się poddawać. Jest ciężko, ale nie można przestać działać. Naprawdę warto iść na kolejny szczyt. Ale najpierw musisz podjąć decyzję. Pokazać sobie, że warto jest działać i ustalać sobie coraz większe szczyty. Każdy dzień to walka. To nowe problemy i ograniczenia. To blokady przed działaniem. I wtedy nie ma tego powera, ale tu pomogą Ci Twoje zainteresowania. To pasja daje Ci siłę do codziennego działania. Do pokazania innym i sobie przede wszystkim, że dam radę, bo to kocham! Bez pasji jest trochę ciężej, ale nie jest ona konieczna. Możesz po prostu coś lubić i na tym zarabiać.

Bądź wysoko, bo gdy spadniesz to do mulistej rzeki bez motywacji, celu i planu. Bez tego ciężko Ci będzie wrócić na daną górę i swojego celu. Nigdy nie jest tak, że będzie łatwo wrócić. Bo albo myśli albo lęk nas blokuje. Ja nieraz tak spadam i jest ciężko wrócić do normalnej pracy. Jak jest u Ciebie? Ja mam tak często, ale nie poddaję się dzięki moim zainteresowaniom. Każdy dzień jest inny, ale trzeba pracować nad sobą i nad swoim warsztatem umiejętności. Pracować nad myślami i lękami, które tak blokują przed działaniem. Niestety lęki to najgorsze co może być, wiem jak jest u mnie. Jest bardzo ciężko i trudno pokonać to co jest w nas.

Bądź wysoko, aby znaleźć motywację do działania i aby pokazać sobie, że masz siłę do wejścia na kolejny szczyt. Że masz motywację i chęć do podróży. Droga może być różna, ale o to w tym chodzi, aby się nie poddawać. Trzeba pokazać sobie, że: DAM RADĘ!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty idziesz po więcej?

Scroll to top