Marka na Twitterze, co robić, aby była wartościowa?

Marka na Twitterze to nie taka prosta rzecz! Jak tworzyć markę na Twitterze? Co robić, aby robić to dobrze i skutecznie?

Zastanów się nad tym trochę… Czy Ty to potrafisz i masz na to czas? Czy chcesz działać na tym portalu i wyciągnąć z tego wnioski? Czy Twitter dla Ciebie to dobry sposób na dzielenie się wiedzą?

Czym jest marka na Twitterze?

Czy warto działać na tej stronie? Masz jakiś pomysł na swój profil?

Ustal cel i plan pisania.

Bez tego nie ma co zaczynać.To podstawa w każdym sukcesie. Cel daje Ci motywację, a plan rezultaty (gdy działasz). Powinieneś ustalić sobie cel, który będzie w miarę realny i motywacyjny, gdy o nim myślisz. Potem czeka Cię działanie itp. Ale to takie proste zawsze nie będzie, bo każdy sukces wymaga ciężkiej pracy nad sobą i swoim projektem. Samo się niestety nie zrobi, bo wszystko wymaga działania.

Zobacz, że samo wyznaczenie celu i planu nie da Ci sukcesu. Musisz DZIAŁAĆ! Bez tego nie masz szans. Postaraj się dobrze budować markę na Twitterze.Nie jest to proste, zwłaszcza na początku, gdu jest się ciężko wybić. Marka to coś, nad czym warto pracować każdego dnia. Bez działania sama się nie wypromuje. Jaki masz plan na swój profil? Jakie treści chcesz dostarczać?

Automatyzacja!

Możesz po pewnym czasie istnienia profilu zacząć planować i zautomatyzować swoje wpisy. To bardzo ułatwia pracę nad Twoimi treściami, które dostarczasz w Internecie. Są darmowe jak i płatne narzędzia do tego. Wybierz coś dla siebie.

Twój profil to Twoja wizytówka.

Traktuj swój profil jako wizytówka i dbaj o niego. Pisz o tym, na czym się znasz i nie rób głupot. Wszystko wymaga czasu, więc nie poddawaj się za szybko. Twórz naprawdę dobre treści i dawaj z siebie maksa. Na początku może być ciężko, ale Ty się nie poddasz, co nie?

Dawaj dobre i wartościowe treści.

To chyba oczywiste, że musisz ogarniać temat swojego profilu, ale warto o tym przypomnieć, bo profilów o głupotach jest najwięcej. Mało jest wartościowych treści. Niestety wartościowe treści nie są dzisiaj popularne, a szkoda. Może kiedyś się to zmieni. Na pewno dziel się swoją wiedzą każdego dnia. Ja tak robię i mam małą grupę ludzi, którzy to doceniają. Zbuduj ciekawą społeczność, która lubi dany temat.

Pomagaj i udzielaj się często.

To też oczywiste! Możesz dodawać różne rzeczy na Twitter, ale według mnie warto być profilem wartościowym. Twórz taki profil, który uważasz za właściwy! Pomagaj i pokaż, że masz coś ciekawego do powiedzenia.

Hasztagi.

Używaj ich i tyle, bo bardzo zwiększają zasięg. Rób to z uwagą!

Jak tam Twoja marka na Twitterze?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy23 listopada 2017

    Jak Ty ją budujesz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top