Atrakcyjne treści, czyli co warto na ich temat wiedzieć?

Atrakcyjne treści to klucz w blogowaniu i content marketingu czy ofertach sprzedażowych i filmów. Co warto wiedzieć na ten temat?

Jakie treści Ty chcesz tworzyć? Co chcesz zmienić w życiu swoich klientów poprzez dostarczanie im odpowiednich tematów do czytania czy słuchania? Masz pomysł na to, jakie rozwiązania chcesz dostarczyć?

Czym są atrakcyjne treści?

Co robić, aby Twoje treści były super wartościowe i dawały ludziom wejść na kolejny poziom umiejętności?

Poznaj ludzi.

To chyba oczywiste, że warto poznać ludzi, do których kieruje się treści. Bez tego będzie Ci naprawdę ciężko w budowie dobrych treści. Musisz wiedzieć, czego czytelnik oczekuje i jakie ma problemy. Bez tego będzie Ci ciężko pisać dobre i atrakcyjne treści. Zastanów się nad tym jak możesz wykazać się u innych. Co takiego możesz zrobić, aby każdego dnia pisać i dodawać wartość? Co da Ci korzyści, jakie typy treści dadzą Ci zysk? Co możesz zrobić dla odbiorcy swoich treści? Jakie treści będą dla niego pomocne? Musisz nad tym trochę posiedzieć i zrobić wszystko, aby dostarczyć jak najlepsze atrakcyjne treści!

Popełniaj błędy.

Działanie i popełnianie błędów to coś normalnego, gdy działasz. Bez działania nic nie będzie po prostu. Czy to takie trudne? Chyba nie! Ale każda wartościowa rzecz wymaga pracy nad nią i tyle. Nie będzie nigdy lekko. Nigdy nie jest, ale nie warto się poddawać. Trzeba działać i tyle. Do boju i nie ma, że się nie chce… a na pewno będą gorsze dni, więc trzeba być na wiele rzeczy przygotowanym! Naprawdę nie ma tak, że nie będziesz popełniać błędów. Najważniejsze, aby brać z nich lekcję i nie poddawać się!

Zacznij od nagłówka.

Ja tak zaczynam i zawsze reszta tekstu dopasuje się do nagłówka. Potem napisanie, czy nagranie jest prostsze! Nie wiem, jak jest u Ciebie, ale u mnie to działa. Jakoś umysł potrafi do tego nagłówka dopasować resztę treści. Zobacz, jak to działa u Ciebie… Musisz zachęcić swoim nagłówkiem do przeczytania reszty tekstu! Nie jest to zawsze łatwe, ale trzeba działać i kombinować co u Ciebie będzie funkcjonować.

Twój unikalny styl i pokaż swój punkt widzenia.

To także daje Ci przewagę nad innymi. To czyni Twoje treści jeszcze bardziej atrakcyjne. Masz mieć swój unikalny styl i działać po swojemu. Wtedy jesteś wyjątkowy! Dodaj do tego co robisz całe serce i dawaj z siebie wszystko. Naprawdę warto, jest być sobą, bo nikt nie będzie taki jak Ty, jesteś jeden taki na świecie. Masz mieć zawsze swoje zdanie i tyle… Czy to takie ciężkie być sobą? Raczej nie, więc będziesz to robić dobrze! Wierzę w Ciebie!

Pokaż historię.

Warto pokazać swoją historię czy też historię produktu. Wtedy znowu dana treść jest lepsza i wyjątkowa. Zobacz, ile masz rzeczy, które upiększają Twoje treści.

Samo to powinno Cię napędzić do tworzenia swoich treści i dawania wartości innym. A co do wartości…

Dawaj wartość.

Wtedy Twoje działalność będzie naprawdę super! Musisz dawać korzyści swoim klientom czy czytelnikom. Tyle…

Jak według Ciebie wyglądają atrakcyjne treści?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top