Kontroluj siebie i swoje działania! Wiesz, ile czeka Cię pracy?

Kontroluj siebie, pokaż, że możesz być naprawdę dobry w tym, co robisz!

Nie jest łatwo działać w Internecie i być swoim szefem. Wymaga to dużo samokontroli i tego, aby dobrze zarządzać sobą w czasie. Nie będzie to łatwe zadanie, ale sobie poradzisz! 

Co dla Ciebie oznacza zdanie: kontroluj siebie? 

Dla mnie to dawanie z siebie wszystkiego każdego dnia! To przede wszystkim! To pokonywanie swoich lęków i poszerzenia strefy komfortu. A to jest czasami bardzo trudne! Wiem po sobie, ile czasu potrzeba, aby osiągnąć sukcesy w tym, co sobie ustaliłem. Więc kontroluj siebie i sprawdzaj czy działasz wydajnie. A to nie jest łatwe! Nie łatwo jest być swoim szefem i kontrolować swoje działania. Bo to wymaga naprawdę sporej wytrwałości. A nic samo się nie zrobi na początku, gdy nie masz budżetu na pomoc. Więc musisz sam pracować na swój sukces. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby mieć wyniki w swojej niszy? Masz jakiś pomysł na swoje działania? Wiesz, że kontrola siebie jest bardzo ważna? Aby mieć wyniki w sieci musisz działać, a nie jak się czyta niektóre oferty, że popracujesz godzinę dziennie i będziesz mieć szybkie wyniki… Tylko ciężka i mądra praca sprawi, że osiągniesz coś w swoim życiu. Nie ma szybkich metod. To tylko obiecanki! Nie ma nic za darmo w tych czasach! 

Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w działaniu? Co chcesz zmienić w życiu swoich klientów? Jak chcesz poprawić ich życie i co zrobić, aby mieli oni wyniki podobne do Ciebie? Jaką ofertę do tego stworzysz? Masz jakiś sposób na to, aby mieć coraz lepsze porady dla swoich klientów? Rozwijasz się i kontrolujesz swoje działania, aby pracować mądrze i nie marnować żadnej godziny pracy nad swoją branżą. Zastanów się nad tym, czy mas zna tyle odwagi i czasu, aby zacząć na początku samotną pracę nad sobą i nad swoją pasją? Wiesz, do czego dążysz? Jakie chcesz mieć wyniki? Co możesz zmienić, dzięki swojemu działaniu i dzięki temu, że umiesz kontrolować swoją pracę? Zastanów się nad tym, ile masz czasu na to, aby rozwijać się w sieci? Czy masz godzinę, czy więcej, aby rozwijać swojego bloga? Aby budować swoją markę? Wtedy wyniki nie przyjdą  szybko, ale jak zaczniesz widzieć pierwsze efekty, to może sprawisz, że znajdziesz więcej czasu na pracę. Ale nie licz na szybkie efekty, gdy nie masz tylko godzinę dziennie. Oczywiście możesz zacząć od tego, co masz, ale staraj się działać jak najwięcej. Działanie w sieci nie jest łatwe. Wymaga dużo pracy i kontroli nad sobą, aby za szybko się nie poddać, gdy przyjdą pierwsze wymówki i leń… Więc nie licz na to, że będzie Ci się pracowało zawsze dobrze.

Jakie Ty chcesz mieć wyniki? Ustal sobie cel działania i do pracy! Działaj z tym, co masz w danej chwili i nie poddawaj się, mimo braku wiedzy czy doświadczenia. Wszystkiego nabierzesz z czasem! Zastanów się tylko, co Ty chcesz zrobić, aby budować odpowiednią dla siebie markę? Czym chcesz się wykazać i co zrobić, aby mieć coraz lepsze rezultaty? Kontroluj siebie i swoje działania, aby być najlepszym w swojej branży!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co u Ciebie teraz kuleje? Nad czym musisz popracować, aby lepiej kontrolować siebie i swoje działania?

Scroll to top