Konkurencja działa, Ty też musisz!

Konkurencja działa, Ty też musisz się rozwijać każdego dnia

Jak chcesz się wykazać w niszy? Co chcesz zmienić, dzięki swojej pracy w sieci? Masz coś do przekazania ludziom z danymi problemami? Masz wiele możliwości na rozwój w sieci, bo rozwój jest ważny, aby pokonać konkurencję! 

Co robisz, gdy konkurencja działa, a Ty się nie rozwijasz? 

To ciężka sprawa, bo nie raz wchodzi się ciężkie nisze. Trzeba się nad tym zastanowić, co zrobić, aby osiągnąć swoje cele sprzedażowe. Bo sama konkurencja powoduje, że jest motywacja do działania. Że chce się rywalizować i robić coś dobrego dla niszy. Masz wiele możliwości, aby dostarczyć odpowiednią ofertę. Zastanawiałeś się nad tym, co możesz zrobić, aby mieć coraz lepsze wyniki? Czy musisz kopiować konkurencję? Wiele osób tak robi, ale często nie ma wyników, jaki chcielibyśmy mieć. Czy masz coś, co wyróżnia Cię ponad konkurencję? Masz inne rozwiązania? Lepsze wyniki w danej sprawie? Co możesz mieć u siebie, czego nie ma konkurencja? Czasem wystarczy ulepszyć działania konkurencji… ale większość czasu musisz poświęcić na to, aby mieć dobrą ofertę i coś unikalnego, co Cię wyróżnia! To jest bardzo ważne, więc trzeba się nad tym zastanowić! 

Pomyśl, czym Ty możesz się wyróżnić, gdy konkurencja działa tak, jak Ty? Gdy ona się rozwija, a Ty stoisz w miejscu? Co możesz zrobić w tej sytuacji? Trzeba wtedy się zastanowić, co zrobić, aby osiągnąć nowe cele. Trzeba może zmienić swoje plany i działanie, aby skupić się nad tym, co działa. Trzeba szukać i rozwijać swoją markę… zrobić wszystko, by każdy ruch sprzedażowy miał sens i żeby nie tracić czasu na zbędne działania. Może możesz coś zlecić innym, aby mieć więcej czasu na sprawy najważniejsze? To też dobra taktyka. Poza tym trzeba korzystać z technologii i automatyzować co się da. Sprawić, by jak najmniej stać na czele marketingu w swojej firmie i żeby testować nowe pomysły. Sprawdzać pomysły na marketing i sprzedaż. Szukaj tego czasu w swojej działalności. O to w tym chodzi, aby działać skutecznie, a nie kopiować na ślepo konkurencję. Trzeba myśleć i robić wszystko, by osiągnąć swoje zamierzone cele! 

Nie będzie nic za darmo i bez pracy się nie obejdzie. Musisz włożyć w swoją działalność naprawdę sporo. Musisz kombinować i testować swoje pomysły. Sprawdzać każdą nauczoną rzecz. Więc zobacz, że masz wiele do zrobienia i nie ma tak, że bez działań pokonasz konkurencję. Masz do zrobienia naprawdę sporo! Tylko trzeba się zabrać porządnie za każdy proces. Więc do pracy! Nie poddawaj się w gorszych chwilach i spraw, aby każdy dzień to była nowa nauka i praktyka. Nic nie przyjdzie za darmo, jak pisałem, więc rób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Na pewno czeka Cię sporo pracy na początku, aby zacząć działać, bo wiele z nas dużo mówi, a mało robi. Więc znajdź w sobie motywację i do pracy. Tylko proszę Cię, działaj! Nie zapomnij o tym, aby każdy dzień się rozwijać! 

I może będzie Ci ciężko, gdy będą gorsze dni. I może nie będzie Ci się chciało, ale pokonaj to, co przeszkadza Ci w osiągnięciu sukcesu. Walka ze sobą będzie najgorsza! Przygotuj się na nią! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top