Jesteś przygotowany? Masz wiele dróg i możliwości!

Jesteś przygotowany na zmiany? Na naukę? Na doświadczanie? Na pokazanie sobie, że możesz wiele i masz wiele możliwości sukcesu?

Kiedy nie jesteś przygotowany to wszystko Cię zaskakuje. Według mnie przygotowanie to klucz w tym, aby osiągnąć sukces i nie być zbyt zestresowanym. Będzie wiele zdarzeń i wiele problemów. Ty musisz działać mimo przeszkód i mimo przeciwności. Nie ma tak, że będzie ciągle to samo. Świat się zmienia. Ty się zmieniasz. Wszystko się zmienia. Trzeba się dostosować. Być przygotowanym. Nie ma lekko, więc zacznij naprawdę się starać, aby osiągnąć cele. Aby zdobywać szczyty. Aby mieć efekty w życiu. Aby mieć coraz więcej wiedzy i doświadczenia.

To mnie jara w rozwoju, że nie wiesz co będzie i jakie zdobędziesz rezultaty, gdy zaczniesz działać. Każdy dzień to nowe możliwości. To skupienie się na celach. Na dawaniu z siebie wszystkiego. Ale nie ma tak, że zawsze będzie kolorowo, bo jest ogrom rzeczy, które że tak powiem zje… zepsuje Ci dzień czy plany. Czasem coś wyskoczy Ci coś niespodziewanego i musisz nad tym pracować, aby stworzyć szybkie i skuteczne rozwiązanie.

Nie ma tak, że wszystkie będzie dobrze. Nie ma tak, że będzie zawsze super. Dlatego pytam: jesteś przygotowany na wszystko? Czy oczekujesz tylko tych dobrych rzeczy? No właśnie! Trzeba być ciągle przygotowanym na wszystko i tyle. Bo wiele rzeczy może się nie udać i Ty nie możesz się przez to poddać. To jest najgorsze, gdy się poddajesz i nie masz znowu celu w życiu. Jak coś się nie uda to szybko się podnieś i zacznij działać znowu na pełnych obrotach.

Noi na koniec. Masz cele? Masz plan? I czy dążysz do osiągnięcia mistrzostwa w swoich ulubionych tematach? W swojej pasji? Nie ma lekko, więc nie ma co się poddawać. Bo będzie czasem super, a bardzo często po prostu średnio. Jesteś przygotowany? Jesteś na tyle silny, aby mieć sukcesy i za szybko się nie poddać?

Posted in Rozwój osobisty.