Jakieś porady… czyli zbiór moich szybkich przemyśleń!

Mam dla Ciebie jakieś porady! Czyli zbiór moich myśli i sprawy, które chcę Ci przekazać.

Oto kilka przykładów do przemyślenia. Co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Co jest naprawdę ważne w działaniu online? Czy jest tak łatwo, jak wiele osób mówi? Zastanówmy się! 

Czy są to “jakieś porady”? Czy coś z tego wyniesiesz? 

Czy chcesz się rozwijać? To zacznij myśleć, czy działasz skutecznie! 

Co jest ważne?

Co jest dla Ciebie ważne? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Co chcesz osiągnąć? I to jest według mnie najważniejsze, aby mieć cel i wiedzieć, do czego się dąży! Jednak nie uważaj się za lepszego mając cel, bo tak nie jest. Każdy ma jakieś mniejsze lub większe cele… Nie możesz się poddać w swoim działaniu. Musisz robić wszystko, aby osiągnąć cel. I działaj mimo przeciwności, które będą. Każdy dzień powinien być jak najlepszy. Musisz wykorzystać swój czas mądrze, ale i mieć czas na swoje inne zajawki. Zastanów się nad swoimi celami i nad tym, co jest dla Ciebie ważne?

Jaki możesz to osiągnąć? 

Masz plan do tego celu? Wiesz, jak osiągniesz swoje zamierzenia? Nie będzie to łatwe, więc zacznij działać naprawdę dobrze. Wykorzystaj swój czas na maksa. Pokaż sobie, że możesz naprawdę wiele! Musisz uwierzyć w siebie, czyli osiągać małe sukcesy, które będą Cię motywować! Im więcej tych małych celów i osiągnięć, tym łatwiej dla Ciebie będzie osiągać kolejne. I to się tak napędza, więc trzeba działać skutecznie. To wszystko jest dla Twojej motywacji i tego, abyś się nie poddawał. Wszystko przyjdzie z czasem. 

Jakie problemy znajdziesz? 

Warto pokonać problemy w swoim rozwoju. Potem pokonać problemy swoich klientów. Ale najpierw zacznij od siebie. Bo Ty musisz przejść najpierw tę dżunglę, aby przeciąć szlak. I Ty musisz wybudować przejście między dwoma górami. Najpierw idziesz sam, a potem zaczynasz spotykać odpowiednich ludzi na swojej drodze, którzy Ci pomogą. Ale do tego ważne jest Twoje działanie i czas. Nie będzie Ci lekko na początku, ale nikomu nie jest! 

Jaka nisza Ci się podoba?

Jakie tematy Cię interesują i w czym chciałbyś być lepszym? Może zastanów się na co chcesz poświęcić czas? Jakiego tematu chciałbyś się uczyć? Co Cię interesuje? Pomyśl nad tym trochę, zanim zaczniesz działać. Aby potem nie szukać nowych tematów. Nie robić nowej drogi w tej dżungli. Od kogo chcesz się uczyć? To nie są jakieś porady! To są super tematy do przemyślenia. Trzeba się naprawdę postarać, aby znaleźć ludzi, co już osiągnęli to, co Ty chcesz. Zacznij z nimi rozmawiać i wchłaniaj ich wiedzę. 

Co możesz sprzedawać lub promować? 

Chcesz może tworzyć jakieś produkty lub usługi? Co chcesz sprzedawać na swoim blogu czy swoich stronach? Czy ten temat, którego się uczysz jest popularny? Jak chcesz osiągnąć swój cel sprzedażowy? Nie ma tak lekko, że nauczysz się tematu w miesiąc. To praca na lata! Nad sobą i nad tym tematem, który Cię interesuje. Wiesz, co chciałbyś po tych latach sprzedawać? Jakie usługi? Jakie produkty?

Organizuj pracę i Twoja motywacja.

Musisz pracować odpowiednio. Dawać z siebie wszystko. Odpowiednio pracować nad sobą, aby osiągnąć cel. Nie będzie to proste. Nie będzie… więc trzeba zabrać się do pracy! Odpowiednio organizować sobie pracę i starać się działać efektywnie. I to wszystko przyjdzie z czasem, gdy zaczniesz działać! Wszystko ogarniesz, ale musisz dać sobie czas. Zacznij od nauki, od rozwoju, od siebie. Bo wiele musisz zmienić w sobie, aby osiągnąć swoje zamierzenia. 

To są moje jakieś porady! Czyli to, co mi siedziało na głowie od dłuższego czasu.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty masz porady dla innych?

Scroll to top